نصب بیش از ۵ هزار انشعاب طی شش ماه گذشته/ بهره مندی ۲۲ روستا از نعمت گاز در گیلان
نصب بیش از ۵ هزار انشعاب طی شش ماه گذشته/ بهره مندی ۲۲ روستا از نعمت گاز در گیلان

رشت - ایده آل خبر - شركت گاز استان گيلان در شش ماه اول سال جاري توانست 5 هزار 326 انشعاب گاز را در مناطق مختلف استان نصب نمايد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز گيلان  حسين اكبر مديرعامل شركت گاز گيلان با اعلام اجراي ۱۹۰ كيلومتر  شبكه گاز در نيمه اول امسال در گيلان، اظهار داشت: با اجراي اين عمليات، مجموع طول خطوط گاز در استان به بيش از ۲۱ هزار و دويست كيلومتر رسيده است.

وي با بيان اين موضوع اظهار داشت: شركت گاز استان گيلان با وجود حركت به سمت كيفي سازي خدمات، گازرساني به روستاهاي باقيمانده را وظيفه مهم خود دانسته و براي تحقق آن تلاش مي نمايد و اجرای ۹۷ درصد از شبكه گذاري انجام شده امسال در روستاها، گواه اين مدعاست.

مهندس اكبر  در ادامه از نصب بيش از ۵ هزار و سيصد انشعاب گاز در بهار و تابستان امسال در گيلان خبر داد و گفت: با نصب اين تعداد انشعاب،  مجموع انشعابات گاز در استان گيلان به بيش از ۶۰۰ هزار عدد افزايش يافته است.

مديرعامل شركت گاز استان گيلان با بيان اينكه نصب اين تعداد انشعاب، سبب بهره مندی ۲۲ روستاي ديگر از نعمت گاز طبيعي شده است، گفت: با افزایش تعداد مشتركين گاز طبيعي در استان، لزوم نگهداري و بازرسي مستمر تاسيسات و خطوط گاز مهم تر و ضروري تر از گذشته مي باشد.

وي در پايان با اشاره به شروع فصل سرما از همه مشتركين گاز درخواست کرد تا با رعايت مصرف بهينه و ايمن گاز طبيعي، هزينه كمتري را به اقتصاد خانوار تحميل نمايند.