نمایش آب نبات ۱۴۰۰ به صحنه رفت
نمایش آب نبات ۱۴۰۰ به صحنه رفت

رشت - ایده آل خبر - تئاتر "آب نبات ۱۴۰۰" با هنرنمایی کودکان توانخواه(معلول) در مجتمع خاتم الانبیاء رشت اجرا می شود.

به گزارش ایده آل خبر – ابراهیم حسن زاده طراح و کارگردان این نمایش در گفتگویی اظهار داشت : موضوع این تئاتر در زمینه آلودگی محیط زیست و وظیفه ما در جهت نگهداری ،محافظت و مراقبت از خاک ،آب ،جنگل و هوا و محیط زیست است .
وی با بیان اینکه نباید در برابر آسیب به محیط زیست بی تفاوت باشیم ، گفت : احیای جنگل ها ، محافظت از منابع آب و خاک باید توسط خودمان که از این موهبت های بهره گیری می کنیم انجام شود و باید این نعمت های خدادادی را برای آیندگان حفظ کنیم.
وی با اشاره به بازی و هنرنمایی کودکان توانخواه در نمایش “آب نبات ۱۴۰۰ ” ،عنوان کرد : این نمایش بیست و پنجمین کار بخش کودک بنده بعنوان طراح و کارگردان است و در این کار عزیزان توانخواه و بازیگران عادی اجرا ، هماهنگی و بازی را بر عهده دارند.

حسن زاده افزود :حفاظت از محیط زیست و آب و خاک وظیفه ی تک تک ماست و نیازمند فرهنگ سازی است و باید این مفاهیم را به کودکان نیز انتقال دهیم.

گفتنی است نمایش آب نبات ۱۴۰۰ به همت گروه تئاتر درمانی آبی ، با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به نویسندگی مینا حسنی و طراحی و کارگردانی ابراهیم حسن زاده و هنرنمایی جمعی از کودکان توانخواه ،۳۰ بهمن لغایت ۶ اسفند ماه جاری همه روزه در ساعت ۱۸:۱۵ ، در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت به روی صحنه می رود.