هدف والا و پرارزش شهدا،ايثار و مجاهدت در راه خدا بوده است
هدف والا و پرارزش شهدا،ايثار و مجاهدت در راه خدا بوده است

ملاقات عمومی مدیرکل با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گیلان در مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد استان برگزار شد. هدف والا و پرارزش شهدا،ايثار و مجاهدت در راه خدا بوده است

ایده آل خبر _به گزارش دفتر روابط عمومی بنیاد شهید استان گیلان ،مديركل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان مطابق همه سه شنبه ها،صبح امروز با جمع کثیری از خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدارکرد.
به گزارش ایثار گیلان؛عبداله پاکاری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به ملاقات های عمومی صورت گرفته گفت:این ملاقات ها در روزهای سه شنبه هر هفته به منظور ارائه خدمات مطلوب به خانواده شاهد و ایثارگر و رفع سریع مشکلات آنان،در مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد برگزار می شود.
وی با بیان اینکه هدف والا و پرارزش شهدا،ايثار و مجاهدت در راه خدا بوده است،افزود:اعتلای ارزشهای بلند اسلامي و پاسداري از ميراث گرانبهاي انقلاب از آرمان های شهدا بود.
پاکاری اظهار داشت:خون شهيدان والامقام و صبر و بردباری خانواده هاي معزز آنان،عزت و اقتدار را براي نظام جمهوري اسلامي ايران در جهان به ارمغان آورد.
گفتنی است در این روز کاظمیان معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان،دکتر جعفریان معاون بهداشت و درمان بنیاد و فرج پور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رشت،نیز به بررسی مشکلات مراجعین پرداختند.