هفته دولت تجلی مردم سالاری و نمایش خدمات صادقانه دولت به مردم در عرصه های گوناگون است
هفته دولت تجلی مردم سالاری و نمایش خدمات صادقانه دولت به مردم در عرصه های گوناگون است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گفت: هفته دولت یادآور زیباترین جلوه تلاش و همت دو تن از رهپویان طریق خدمتگزاری خالصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، فریبرز سعیدی کیا ضمن گرامی داشت هفته دولت و یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت : هفته دولت یادآور زیباترین جلوه تلاش و همت دو تن از رهپویان طریق خدمتگزاری خالصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی است که آینه تمام‌نمای شکوه و قداست تعلیم و تربیت را در انقلاب اسلامی کشور به نمایش گذاشتند.

وی در ادامه افزود : شهیدان رجائی و باهنر ستاره‌هایی درخشان و آراسته به فضائل اخلاقی و وارثان منظومه صفات شایسته و عشق به میهن بودند که در تاریخ پر فروغ تعلیم و تربیت طلوع کردند و بی‌شک آوازۀ سیادت و حشمت ایمان، اخلاص، ساده‌زیستی، خدمت صادقانه و مدیریت جهادی و نگاه آرمان‌خواهانه و متعهدانه آنان تا ابد بر تارک تاریخ پر افتخار این مرز و بوم جاودانه خواهد ماند.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : هفته دولت تجلی مردم‌سالاری و نمایش خدمات صادقانه دولت به مردم در مسیر آسایش و رفاه جامعه و در نهایت ارائه کارنامه واضح و گویای این تلاشها در عرصه‌های گوناگون است.

وی در پایان بیان داشت : در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده است، هفته دولت در آستانه شروع دولت سیزدهم فرصتی مغتنم برای پرداختن به مشکلات و رفع موانع در همه حوزه‌ها به ویژه صنعت و بیان شفاف و روشن تلاشها و برنامه‌های دولت به مردم عزیز در این مسیر است.