هم اندیشی با انجمن داروسازان گیلان به منظور بررسی روند اجرای طرح نسخه  الکترونیک
هم اندیشی با انجمن داروسازان گیلان به منظور بررسی روند اجرای طرح نسخه  الکترونیک

رشت - ایده آل خبر - اعضای انجمن داروسازان استان گیلان در نشستی با سرپرست مدیریت درمان استان به بررسی روند اجرای طرح نسخه الکترونیک و مشکلات پیش روی آن پرداختند.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان – سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان در این جلسه به اهمیت اجرای طرح نسخه الکترونیک در ارتقاء درمان در سطح جامعه اشاره نموده و اظهار داشتند باید با هم اندیشی و تعامل بیشتر با واحدهای طرف های قرارداد به ویژه داروخانه ها و پزشکان، این طرح مهم در استان به طور صد درصد اجرایی نماید.
سرپرست مدیریت درمان استان در ادامه افزود: سازمان تأمین اجتماعی برای ترغیب همکاران طرف های قرارداد ۳۰درصد مبلغ نسخه الکترونیک داروخانه ها و ۸۰درصد مبلغ نسخ پزشکان به صورت برخط، روزانه پرداخت می گردد.
دکتر قنبرپور در راستای ایجاد فضای تعامل بیشتر با جامعه دارویی استان از اعضای انجمن داروسازان استان خواست تا درصورت بروز هر نوع مشکل موضوع را به اطلاع مدیریت درمان استان برسانند. ایشان خطاب با اعضای انجمن داروسازان استان گفت کارشناسان این مدیریت به طور کامل آماده پاسخگویی به سوالات همکاران خواهند بود.
در ادامه سرپرست مدیریت درمان استان با بیان اینکه در شش ماهه نخست سالجاری بیش از ۱۵۵هزار نسخه الکترونیک توسط پزشکان طرف قرار داد صادره شده است اظهار داشت : امیدواریم تا به زودی با همکاری کلیه طرف های قرار داد این طرح به طور کامل اجرایی گردد.
شایان ذکر است که در ادامه جلسه اعضای انجمن داروسازان استان ضمن اعلام همراهی در این طرح به بیان مشکلات پیش رو پرداختند.