وزیر بهداشت/تکمیل بیمارستان ۴۰۰تختخوابی گیلان تا پایان سال ۹۹
وزیر بهداشت/تکمیل بیمارستان ۴۰۰تختخوابی گیلان تا پایان سال ۹۹

صبح امروز سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در حاشیه افتتاح پروژه جدید اورژانس بیمارستان رازی رشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ارزیابی مشکلات زیرساختی از اهم برنامه‌های سفر به گیلان بود که توسط مسئولان ارشد پیگیری شده و بررسی‌های لازم انجام شد.

ایده آل خبر _صبح امروز سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در حاشیه افتتاح پروژه جدید اورژانس بیمارستان رازی رشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ارزیابی مشکلات زیرساختی از اهم برنامه‌های سفر به گیلان بود که توسط مسئولان ارشد پیگیری شده و بررسی‌های لازم انجام شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان از برنامه‌های مهم گیلان است که با جدیت دنبال می‌شود گفت: استان گیلان از نظر توسعه زیرساخت‌های بهداشت با مشکلات و عقب‌ماندگی‌های طرح تحول نظام سلامت روبه رو است که با تلاش مسئولین در اسرع وقت برطرف خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بدو ورود بیماران حادثه دیده مراجعه به اورژانس است افزود: باافتتاح بخش جدید اورژانس رازی رشت بار قابل توجهی از بخش اورژانس قدیم بیمارستان کاسته و بسیاری از مشکلات این بخش مرتفع می‌شود

وی افزود: تکمیل زیرساخت‌های اورژانس‌های سراسر کشور از اهم برنامه‌هایی است که دنبال می‌شود.

سعید نمکی از تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی گیلان تا پایان سال ۹۹ خبر داد و گفت : بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی گیلان از دیگر پروژه‌های مهم گیلان است که روند بهره برداری از آن پیگیری می‌شود.

وزیر بهداشت با اشاره به تحریم‌ها و تهدیدهای دشمنان در بخش بهداشت و درمان بیان داشت :علیرغم اینکه تجهیزات پزشکی و داروهای مورد نیاز کشور مورد هدف است هیچ نگرانی در بخش داروهای اساسی وجود ندارد و داروهای مورد نیاز در سطح کشور به اندازه لازم فراهم و ذخیره‌سازی شده است.