پرداخت کمک‌هزینه به مربیان بسکتبال گیلان؛ بسکتبال خیابانی را گسترش می‌دهیم‌
پرداخت کمک‌هزینه به مربیان بسکتبال گیلان؛ بسکتبال خیابانی را گسترش می‌دهیم‌

رئیس هیئت بسکتبال گیلان از اعطای کمک‌هزینه به مربیان بسکتبال استان خبر داد و گفت: در حد بضاعت سعی کردیم زیان‌های ناشی از کرونا را برای خانواده بسکتبال کمتر کنیم.

به گزارش ایده آل خبر _محمد رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، پرداخت کمک‌هزینه به مربیان استان جهت کاهش زیان‌های ناشی از کرونا به خانواده بسکتبال را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: با توجه به تعلیق فعالیت‌ها و تعطیلی کلیه اماکن و باشگاه‌ها نسبت به پرداخت کمک‌‌هزینه حمایتی برای تعدادی از مربیان و کادر هیئت استان که فاقد درآمدی غیر از ورزش بسکتبال بودند اقدام کردیم.

رئیس هیئت بسکتبال گیلان پرداخت این کمک‌هزینه را در حدود توان اعتباری هیئت و در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خواند و عنوان کرد: چنانچه به‌دلیل تعجیل در انجام کار، شخص مشمول این موضوع از لیست پرداختی جا مانده است می‌توانند مستقیماً با رئیس هیئت ارتباط برقرار کند.

رفیعی با بیان اینکه در راستای پیشگیری و خودمراقبتی در برابر ویروس کرونا حدود ۲ هزار بسته حمایتی و بهداشتی توسط هیئت بسکتبال با همکاری اداره‌کل ورزش و جوانان گیلان توزیع شد تصریح کرد: این بسته‌های حمایتی شامل محلول و مواد ضدعفونی کننده بود و در حومه شهر و مناطق کم برخوردار به نیازمندان و خانواده‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست اهدا شد.