پلمپ یک مرکز پوست و زیبایی غیرمجاز در رشت
پلمپ یک مرکز پوست و زیبایی غیرمجاز در رشت

رشت - ایده آل خبر - مدیر نظارت بر درمان و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تعطیلی یک مطب دندانسازی در رشت به دلیل دخالت در امور دندانپزشکی و نداشتن صلاحیت فنی و حرفه ای خبر داد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ مدیر نظارت بر درمان و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص اظهار داشت : یک موسسه غیرمجاز پوست و زیبایی در رشت به دلیل استفاده از دستگاه غیر مجاز سولاریوم توسط کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه به اتفاق نماینده پلیس اماکن عمومی رشت با حکم قضایی مورد بازدید قرار گرفت.

وی افزود: این موسسه به دلیل تهدید علیه سلامت عمومی و استفاده از دستگاه غیر مجاز سولاریوم پلمب شد و دستگاه ها نیز در محل توقیف و پرونده از طریق کمیسیون ماده یازده دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مراجع قضایی ذیربط ارجاع شد.

دکتر سید رشید میرفلاح ضمن تشکر از مراکز درمانی که با رعایت قوانین و مقررات در حال ارائه خدمات درمانی می باشند، از شهروندان گیلانی خواست هنگام مراجعه به مراکز ارایه خدمات سلامت، از وجود مجوزهای قانونی مورد تایید وزارت بهداشت در موسسه اطمینان حاصل کنند.