پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت آغاز هفته دولت
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت آغاز هفته دولت

رشت - ایده آل خبر - رئیس شورای اسلامی شهر رشت در پیامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش ایده آل خبر – در پیام تبریک محمدحسین واثق کارگرنیا آمده است؛
هفته دولت یادآور دو شهید گرانقدر ، دو چهره خستگی ناپذیر ، دو مجاهد فی سبیل الله و اسوه اخلاق و وفاداری به انقلاب، شهیدان رجایی و باهنر است.

محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر که در مدت كوتاه کسوت ریاست جمهوری و نخست وزیری، خدمات ارزنده ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت غیور ایران زمین ارائه کردند و هنوز با گذشت سالها از زمان شهادتشان ، یاد و خاطر شان در قلب و جان مردمان ایران زمین جای دارد.

این دو شهید بزرگوار در طول دوران خدمت با نگاهی جامع به مباحث مختلف و با حضور میدانی در تمامی عرصه ها، تلاش خود را به منظور تحقق فرامين امام راحل و آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار گرفتند و همین پشتکار و ولايتمداري آنان موجب شد تا چهره نفاق و خباثت دشمن برای حذف آنان وارد عمل شود و در نهایت در شهریور ماه سال ۱۳۶۰ با انفجار بمب این دو مجاهد انقلابی را به همراه تعدادی از یارانشان به شهادت رساندند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و دیگر شهداي گرانقدر، هفته دولت را به تمامي خادمين ملت شريف ايران تبريك عرض مي كنم. امیدوارم همه ما بتوانیم با عملکرد درست و تلاش در عرصه خدمت برای رفع مشکلات و اجرای اسلام ناب محمدی (ص) در اجراي منويات مقام معظم رهبري سربلند باشیم.

با احترام
محمد حسین واثق کارگرنیا
رئیس شورای اسلامی شهر رشت