پیشکسوت مطبوعات گیلان در زمره بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی قرار گرفت
پیشکسوت مطبوعات گیلان در زمره بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی قرار گرفت

رشت_ ایده آل خبر - حسن جعفری پیشکسوت عرصه مطبوعات استان و از بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان در زمره چهره های برتر و بازنشستگان نمونه این مجموعه در سالجاری قرار گرفت .

به گزارش ایده آل خبر ، به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، این مجموعه به رسم سنوات گذشته به مناسبت ۲۵ ذی الحجه (( روز خانواده و تکریم بازنشستگان )) از بازنشستگان موفق و نمونه بر اساس شاخص های تبیینی در دستور العمل این سازمان تجلیل مینماید .

این فعالیت که در زمره برنامه های فرهنگی اجتماعی این سازمان در دو دهه اخیر میباشد با هدف پاسداشت جایگاه و منزلت این قشر شریف و به تصویر کشیدن موفقیتها و تلاشهای پس از دوران بازنشستگی و ترسیم این واقعیت که این مقطع بمعنای گوشه نشینی و اتمام فرصتهای ناب برای خلق آثار و موفقیت های جدید نیست صورت گرفته و طی آن با شناسایی چهره های پیشگام و اثرگذار ، از آنها تجلیل و بعنوان الگویی برای سایر بازنشستگان معرفی میگردند .

در سالجاری در کل کشور ۲۰۰ منتخب مورد تقدیر قرار گرفته و سهم تامین اجتماعی گیلان در این بین ۶ نفر میباشد که بر اساس ارزیابی بعمل آمده از مدارک و مستندات ارائه شده ، آقای حسن جعفری پیشکسوت مطبوعات استان با احتساب امتیاز لازم در زمره برگزیدگان استانی قرار دارند .

سوابق بیمه پردازی ، فعالیت های اجتماعی و عام المنفعه ، کارآفرینی ، آثار به تحریر درآمده ، انتقال تجربیات و تحصیلات و موفقیت های فرزندان و … از جمله مصادیق اخذ امتیاز در این انتخاب میباشد .

پایگاه ایده آل خبر ضمن گرامیداشت هفده مرداد روز خبرنگار، و درس آموزی از اساتید برجسته عرصه رسانه آغاز دوره بازنشستگی را به جناب آقای حسن جعفری یکی از بزرگان مطبوعات گیلان تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند منان سلامتی، سعادت و موفقیت روزافزون را برای تک تک همکاران رسانه و مطبوعات خواستار است.