کسب رتبه سوم کشوری در زمینه صدور اسناد مالکیت
کسب رتبه سوم کشوری در زمینه صدور اسناد مالکیت

رشت_ایده آل خبر - مهندس محمد اکبر زاده گفت: بنیاد مسکن استان گیلان در سه ماهه نخست سالجاری با هدف ساماندهی نظام مالکیت منازل مسکونی روستایی رتبه سوم کشوری را کسب کرد.

به گزارش ایده آل خبر ، به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن گیلان، مهندس محمد اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه رئیس امور زمین حوزه عمران روستایی و مسئول روابط عمومی این نهاد با مهندس نوذری مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان دیدار کرد.

براساس این گزارش مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن تبریک انتصاب به مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان با اشاره به همکاریها گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک توانسته در سه ماهه نخست سالجاری با هدف ساماندهی نظام مالکیت منازل مسکونی روستایی رتبه سوم کشوری را کسب نماید.

ویافزود: اقدامات جدي در خصوص صدور اسناد در شهرهاي زير ۲۵ هزار نفر صورت پذيرفته و با تلاش مديران شعب بنياد مسكن و ثبت اسناد در شهرستانها خوشبختانه هيچ مشكلي در اين خصوص وجود ندارد.

مهندس نوذری در ادامه این دیدار ضمن تقدیر و قدردانی از حضور مدیر کل بنیاد مسکن گفت: مجموعه ثبت اسناد و املاک هيچ گاه بنياد مسكن را از خود جدا نميداند و آمار اسناد صادره طي ساليان اخير نشان از جايگاه بنياد مسكن و اعتماد دو طرفه دارد.

وي از وجود وجه اشتراكاتي بين دو دستگاه سخن گفت و اقدامات بنياد مسكن در عمران روستاها را بسیار مناسب دانست.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ضمن اشاره به رابطه تنگاتنگ این دو اداره کل در تشکیل پرونده و صدور اسناد مالکیت روستایی گفت: با توجه به آمار عملکرد نسبت به تعهدات سال جاری این انتظار را داریم که با ارسال پرونده از طرف بنیاد مسکن قبل از پایان سال جاری صدور سند از میزان تعهداتمان فراتر رود.