کسب مقام نخست شرکت مخابرات ایران در چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط‌عمومی‌ها
کسب مقام نخست شرکت مخابرات ایران در چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط‌عمومی‌ها

شرکت مخابرات ایران در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌ها علاوه بر کسب دیپلم زرین افتخار، در بخش سرمقاله، تبلیغات مکتوب وجایزه معنوی کتاب "زخم‌های متبرک" رتبه اول را کسب کرد.

ایده آل خبر _شرکت مخابرات ایران در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌ها علاوه بر کسب دیپلم زرین افتخار، در بخش سرمقاله، تبلیغات مکتوب وجایزه معنوی کتاب “زخم‌های متبرک” رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، ۹ شهریور ماه ۱۳۹۸ در دو بخش رقابتی و آموزشی در بخش‌های ادبیات،برنامه انتشاراتی، تحلیل محتوا، تبلیغات و رسانه‌های دیجیتال با هدف انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط‌عمومی‌ها توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی برگزار شد.

اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران علاوه بر کسب مقام‌های نخست در بخش‌های ذکر شده، در بخش تحلیل محتوا، پوستر،گزارش، تیزر و موشن گرافیک رتبه دوم را در بین تمامی شرکت کنندگان کسب کرد.

بر اساس این گزارش، آشنایی با اصول و استانداردهای نشر الکترونیک و مکتوب در روابط‌عمومی، توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها، مهارت‌های مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی در حوزه فعالیت‌های انتشاراتی و فرهنگ سازی، تکریم و معرفی نخبگان و الگوهای برتر در حوزه انتشارات، از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.

همچنین، تبیین نقش تکنولوژی‌های نوین ارتباطی و آموزشی در فرایند انتشارات، دستیابی به راهکارهای مناسب برای اعتلاء و ارتقای نشر الکترونیک و مکتوب در روابط‌عمومی‌ها و ایجاد فضای رقابتی سالم و شور و نشاط علمی در بین روابط‌عمومی‌های کشور از اهداف دیگر برگزاری این جشنواره است.