یکی از مهم ترین نیازهای بیماران کرونا اکسیژن است/نقش مهم مرکز مکانیزه گازهای طبی بیمارستان در اکسیژن رسانی به بیماران
یکی از مهم ترین نیازهای بیماران کرونا اکسیژن است/نقش مهم مرکز مکانیزه گازهای طبی بیمارستان در اکسیژن رسانی به بیماران

رشت - ایده آل خبر - دکتر قنبر پور سرپرست مدیریت درمان گیلان در دیدار فرماندهان سپاه گیلان که به مناسبت هفته دولت از بیمارستان حضرت رسول (ص) رشت انجام شد به نقش بسیار مهم مرکز مکانیزه گازهای طبی بیمارستان در اکسیژن رسانی به بیماران در موج پنجم بیماری کووید اشاره نمود

به گزارش ایده ال خبر به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان گیلان- دکتر قنبر پور سرپرست مدیریت درمان گیلان در دیدار فرماندهان سپاه گیلان که به مناسبت هفته دولت از بیمارستان حضرت رسول (ص) رشت انجام شد به نقش بسیار مهم مرکز مکانیزه گازهای طبی بیمارستان در اکسیژن رسانی به بیماران در موج پنجم بیماری کووید اشاره نمود.

دکترقنبرپور سرپرست مدیریت درمان گیلان در این دیدار ضمن قدردانی از نیروهای سپاه و بسیج در همراهی با کادر درمان درمبارزه با کووید ۱۹ اظهار داشت: یکی از مهمترین نیازهای بیماران کووید ۱۹ اکسیژن می باشد که در همین راستا علاوه بر تهیه اکسیژن از طریق کپسول و مخزن های اکسیژن، مرکزمکانیزه گازهای طبی در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) در سالجاری افتتاح شد. این بخش با خرید پیشرفته ترین دستگاه موجود اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری در ایران در شیوع اخیردر اکسیژن رسانی به بیماران نیازمند بسیار موثر و خوب عمل نمود.
همچنین سردار حبیبی با قدر دانی از زحمات همکاران کادر درمان ، هدف از این دیدار را عرض خدا قوت و دست مریزاد به کادر درمان بیان نمود که ایثارگرانه برای درمان بیماران در شرایط سخت تلاش و از خودگذشتگی می کنند. ایشان ابراز امیدواری نمود تا با همدلی و همراهی بتوانیم ریشه بیماری کرونا را از بین ببریم.