۴۲ دستگاه ترانسفورماتور برق از ابتدای سال تا پایان مهرماه در سطح شهرستان نصب شد
۴۲ دستگاه ترانسفورماتور برق از ابتدای سال تا پایان مهرماه در سطح شهرستان نصب شد

رشت - ایده آل خبر - مدیر توزیع برق شهرستان املش اذعان داشت: : تا پایان مهر ماه 48 پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد و تلاش خواهد شد این موضوع تا پایان سال با جدیت پیگیری شود.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی توزیع برق گیلان سید حسین محمدی در تشربح عملکرد امورتوزیع برق شهرستان املش خاطرنشان کرد: درراستای تامین برق پایدار برای مردم شریف شهرستان بیش از ۱۰ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شد و تلاش می شود با برنامه ریزی مناسب و پس از جذب اعتبارات لازم بازسازی شبکه های فرسوده با سرعت و جدیت انجام پذیرد تا در طول سال به ویژه در زمان وقوع بحران های جوی کمترین مشکل برای مشترکین محترم اتفاق بیفتد.

مدیر توزیع برق املش افزود: از ابتدای سال ۴۲ دستگاه ترانسفورماتور برق در سطح شهرستان نصب و تعداد ۳۸ دستگاه ترانسفورماتور برق نیز تعمیر و افزایش قدرت داده شد.

وی اظهار داشت: باوجود تنگناهای مالی و شیوع گسترده کرونا، از ابتدای سال تا پایان مهر ۹۹ و با تلاش همکاران امور توزیع برق املش ۲۴٫۷ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۲٫۸ کیلومتر شبکه فشار متوسط در سطح این شهرستان احداث شده است.

محمدی گفت: در راستای واگذاری انشعاب برق به متقاضیان جدید از ابتدای سال تا پایان مهرماه ۴۷۱ مشترک جدید به مشرکین امور توزیع برق املش افزوده شد.

مدیر توزیع برق شهرستان املش تاکید کرد: با پیگیری همکاران و اجرای طرح جهادی وصول مطالبات، درصد وصول مطالبات در کل شهرستان ۹۶٫۳ درصد می باشد .

محمدی در خاتمه ضمن تشکر از مردم و مسئولین این شهرستان در همراهی امور توزیع برق املش برای انجام پروژه ها و خدمت رسانی به مردم گفت: امیدواریم با تلاش همکاران بتوانیم خدماتی شایسته به مردم شریف شهرستان ارائه کنیم و با همراهی مسئولین بتوایم به اهداف خود در بهسازی شبکه های توزیع برق و تامین برق پایدار نایل آییم.