۴۷ کیلومتر شبکه فرسوده با جایگزینی کابل خودنگهدار اصلاح و بازسازی شد
۴۷ کیلومتر شبکه فرسوده با جایگزینی کابل خودنگهدار اصلاح و بازسازی شد

رشت - ایده آل خبر _مدیر توزیع برق شهرستان رودسرگفت :ازآغاز سالجاری تا پایان مهرماه بیش از 47 كیلومتر شبكه فرسوده با كابل خودنگهدار اصلاح و بازساز ی شده است.

به گزارش ایده آل خبر ، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان ، مدیر توزیع برق شهرستان رودسرافزود: باوجود تنگناهای مالی و شیوع گسترده کرونا، از ابتدای سال تا پایان مهر ۹۹ و با تلاش همکاران امور توزیع برق رودسر بیش از ۸٫۲ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۳٫۳ کیلومتر شبکه فشار متوسط در سطح این شهرستان احداث شده است.

آقایی پور اضافه کرد: در راستای واگذاری انشعاب برق به متقاضیان جدید از ابتدای سال تا پایان مهرماه ۳۶۵۱ مشترک جدید به مشرکین امور توزیع برق رودسر افزوده شد.

وی گفت: درراستای تامین برق پایدار برای مردم شریف شهرستان بیش از ۴۷ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شد و تلاش می شود با برنامه ریزی مناسب و پس از جذب اعتبارات لازم بازسازی شبکه های فرسوده با سرعت و جدیت انجام پذیرد تا در طول سال به ویژه در زمان وقوع بحران های جوی کمترین مشکل برای مشترکین محترم اتفاق بیفتد.

آقایی پور افزود: از ابتدای سال ۲۸ دستگاه ترانسفورماتور نصب شد و تعداد ۱۸ دستگاه ترانسفورماتور برق تعمیر و افزایش قدرت داده شد.

وی باشاره به اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه در طی این مدت اضافه کرد: تا پایان مهر ماه ۱۰۱ پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد و تلاش خواهد شد که اجرای این پروژه ها تا پایان سال با جدیت تداوم یابد

مدیر توزیع برق شهرستان رودسر تاکید کرد: با پیگیری همکاران و اجرای طرح جهادی وصول مطالبات، درصد وصول مطالبات در کل شهرستان ۹۵٫۴۹ درصد می باشد.

آقایی پور در پایان ضمن تشکر از مردم و مسئولین این شهرستان در همراهی امور توزیع برق رودسر برای انجام پروژه ها و خدمت رسانی به مردم گفت: برای مجموع اقدامات مذکور تا پایان مهر سالجاری بیش از ۱۳۶ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است و امیدواریم با تلاش همکاران بتوانیم خدماتی شایسته به مردم ارائه کنیم.