۶۰ واحد مسکونی در گیلان به افراد تحت پوشش بهزیستی واگذار شد
۶۰ واحد مسکونی در گیلان به افراد تحت پوشش بهزیستی واگذار شد

رشت_ ایده آل خبر _در دومین روز از هفته بهزیستی همزمان با سراسر کشور تعداد ۶۰ واحد مسکونی در گیلان با حضور دکتر دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ، سید جلال سید محمدی فرماندار صومعه سرا و دکتر حسین نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی گیلان از طریق ویدیو کنفرانس با حضور معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور به افراد تحت پوشش واگذار شد.

به گزارش ایده آل خبر ، دکتر سید کاظم دلخوش نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت هفته بهزیستی از ریاست سازمان بهزیستی و اداره کل بهزیستی گیلان در جهت ساخت مسکن برای محرومین تقدیر و تشکر کرد و گفت: مجمع نمایندگان گیلان آماده هر گونه کمک بمنظور کمک بیشتر به معلولین و مددجویان بهزیستی را اعلام نمودند.
بر اساس این گزارش ، دکتر حسین نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی گیلان در این ایین گفت:این واحدها در مجموع با اعتباری بالغ بر ۱۶۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که از این مبلغ ۳۰میلیارد ریال سهم سازمان بهزیستی و ۱۸ میلیارد ریال سهم خیرین و ۱۲۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی و سهم آورده متقاضی، قرارگاه خاتم الانبیا و بسیج سازندگی و بنیاد مستضعفان است.

وی تعداد واحدهای در دست احداث برای مددجویان بهزیستی را ۷۳۶ واحد عنوان و اظهار امیدورای کرد تعداد ۵۰۰ واحد مسکونی تا پایان سال جاری به مددجویان واگذار خواهد شد.

گفتنی است،در این آیین ساسان جهانبخش معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان ومهندس پیربازاریان کارشناس مسیول مسکن بهزیستی استان و نسیم دوست سرپرست اداره بهزیستی شهرستان صومعه سرا به همراه کارشناسان ستادی و شهرستانی حضور داشتند.