​محرومیت زدایی مهمترین رسالت بنیاد مسکن
​محرومیت زدایی مهمترین رسالت بنیاد مسکن

​رودسر - ایده آل خبر - حجت‌الاسلام روحانی محرومیت زدایی را مهمترین رسالت بنیاد مسکن خواند و با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در این نهاد گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با خدمت به محرومان و روستائیان پرونده قبولی را از امام راحل گرفته است.


به گزارش ایده آل خبر – خدیجه بهره ور حجت‌الاسلام «تقی روحانی»  در دیدار ریاست و تعدادی از کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودسر ضمن تبریک سالروز تاسیس بنیاد مسکن و حساب ۱۰۰ به فرمان امام خمینی(ره) اظهار داشت: بنیاد مسکن که منتسب به انقلاب اسلامی است خدمات زیادی را به مردم ارائه میدهد که واقعا ستودنی است.
 
امام جمعه شهرستان رودسر با بیان اینکه اگر بنیاد مسکن نبود شاهد خدمت رسانی در حوزه ساخت مسکن، عمران و آبادانی نبودیم عنوان کرد: امام خمینی(ره) با دوراندیشی که داشتند نسبت به تاسیس بنیاد مسکن و فرمان افتتاح حساب ۱۰۰ اقدام فرمودند زیرا یکی از شعارهای انقلاب اسلامی تامین مسکن برای اقشار مختلف مردم و رفع مشکلاتشان در این حوزه بود. 
 
روحانی به اقدامات دولت سیزدهم برای ساخت مسکن و اجرای طرح اقدام ملی مسکن اشاره کرد و ابراز داشت: معنای تمام فعالیت‌هایی که تاکنون خاصه در شهرستان رودسر انجام شده این است که واقعا بنیاد مسکن خوش درخشیده و با خدمت به محرومان و روستائیان پرونده قبولی را از امام راحل گرفته است.
 
وی ضمن ابراز خرسندی از گزارش ارائه شده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودسر با تاکید بر اینکه این نهاد با مدیریت جدید خود در ریل خدمت رسانی سالم قرار گرفته است تصریح کرد: دلیل این امر این است که با واکاوی پیشینه بنیاد مسکن شهرستان رودسر پی می‌بریم که این پیشینه به هر دلیلی چندان روشن نبود.
 
امام جمعه شهرستان رودسر استمرار روند خدمت رسانی نهاد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال ۱۴۰۱ را خواستار شد و افزود: مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودسر جوان، انقلابی، میدانی و جهادی است و امیدواریم همچنان در این مجموعه شاهد اقدامات ارزشمند برای رفع مشکلات و نیازمندیهای مردم باشیم.
 
روحانی محرومیت زدایی را از مهمترین رسالت‌های مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ذکر و خاطرنشان کرد: از آنجا که نام انقلاب و امام روی نهاد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گذاشته شده خواهش ما این است که کارکنان این مجموعه به محرومان و نیازمندان توجه ویژه‌تری داشته باشند و ضمن رعایت اخلاق دینی و اسلامی نسبت به تکریم آنان اقدام کنند.