لزوم توجه جدی به فعالیت های هنری در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی
لزوم توجه جدی به فعالیت های هنری در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی

رشت - ایده آل خبر - فرماندار رشت بر لزوم توجه جدی به فعالیت های هنری در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه تاکید کرد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ آئین افتتاح سریال لاک پشت صبح امروز با حضور فرماندار و نمایندگان رشت و مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان در محل فیلمبرداری این سریال برگزار شد.
فرماندار رشت در این مراسم با تقدیر از فعالیت های هنرمندان این سریال، خاطرنشان کرد: بزرگترین و بالاترین هنرمند جهان هستی، خداوند متعال است که این جهان را با هنرمندی خود در کمال زیبایی خلق کرده است و این صفت خود را در روح انسان نیز به ودیعه گذاشته است.
مهندس علی فتح اللهی با تاکید بر اینکه هنرمندان همواره با نگاهی هوشمندانه و تیزبینانه به انتقال پیام های فرهنگی و اجتماعی در قالب بیان هنرمندانه می پردازند، افزود: به همین دلیل آثار هنرمندان، اثرات ژرفی را در سطح جامعه با خود به همراه دارد.
وی ادامه داد: همچنان که جامعه نیازمند فعالیت های اقتصادی و زیرساختی است باید به فعالیت های فرهنگی و هنری نیز توجه جدی شود.
فرماندار رشت با اشاره به تاکیدات دین مبین اسلام در خصوص اهمیت شاد کردن دل مومن، تصریح کرد: این که شما هنرمندان با هنرنمایی خویش در شرایط سخت اقتصادی امروز، خنده را بر لبان مردم  می آورید، بسیار ارزشمند و در خور تقدیر است.
مهندس فتح اللهی با ابراز خرسندی جهت حضور در مراسم افتتاح سریال لاک پشت، اظهار داشت: فرمانداری آمادگی لازم جهت پشتیبانی از فعالیت های صدا و سیما در  راستای ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی را دارد.
گفتنی است سریال لاک پشت، طنزی اجتماعی است که به نویسندگی و کارگردانی سید سعید نعمتی و با تهیه کنندگی فرهاد ورزلدوست، هم اکنون در مرحله فیلمبرداری قرار دارد و به زودی از شبکه باران پخش خواهد شد.