معاون خدمات شهری شهرداری رشت مطرح کرد: روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی است/ ضرورت استقرار خودروهای خدمات رسان شهرداری در طول مسیر
معاون خدمات شهری شهرداری رشت مطرح کرد: روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی است/ ضرورت استقرار خودروهای خدمات رسان شهرداری در طول مسیر

معاون خدمات شهری شهرداری رشت مطرح کرد: روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی است/ ضرورت استقرار خودروهای خدمات رسان شهرداری در طول مسیر معاون خدمات شهری شهرداری رشت صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسمات ویژه روز قدس این روز را نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی دانست.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، معاون خدمات شهری شهرداری رشت صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسمات ویژه روز قدس این روز را نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی دانست و تصریح کرد: یکی از ایدئولوژی های کشور ما دفاع از حقوق مردم فلسطین غزه و بزرگداشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس است.

علی مقصودی با تاکید بر ضرورت تامین امنیت شهروندان در جریان راهپیمایی روز قدس خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از تبعات اجتماعی ممکن شایسته است تا مخازن زباله سطح شهر از امشب تخلیه و مخازن زباله در مسیر اصلی از میدان شهدای ذهاب تا مصلی جمع آوری شود.

وی خاطرنشان کرد: ۴ مسیر مبدأ حرکت راهپیمایی روز قدس است، نامجو از مقابل اداره کل ورزش جوانان به سمت میدان فرهنگ و مصلی، میدان شهدای ذهاب به سمت فرهنگ و مصلی، پل عراق آزادگان، فرهنگ و مصلی و مطهری چهار راه میکائیل ، فرهنگ، مصلی خواهد بود.

ضرورت جمع آوری بنرهای تبلیغاتی که دارای سیمای بصری نامطلوبی است

معاون خدمات شهرداری رشت با تاکید بر ضرورت استقرار ماشین های خدمات رسان شهرداری در طول مسیر تصریح کرد: علاوه بر استقرار ماشین آتش نشانی در میدان مصلی سه خودرو آتش نشانی دیگر در سه مسیر اعلام شده مستقر خواهد شد.

مقصودی با تاکید بر ضرورت جمع آوری بنرهای تبلیغاتی که دارای سیمای بصری نامطلوبی است، گفت: ضرورت دارد هر چه که سیمای بصری نا مطلوبی دارد در مسیر مناطق دو، سه و پنج جمع آوری گردد. در مسیرهای راهپیمایی نیز اگر نوارهای حفاری چون درب ها و چاهچه های خطر آفرین وجود دارد، جمع آوری شود.

وی افزود: امکانات سمعی بصری، صوت و نصب بنر برعهده سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت است. بنابر این با توجه به وظایف این سازمان نباید موضوعی مغفول گردد.

معاون خدمات شهر شهرداری رشت در اشاره به تعطیلات ۴ روزه هفته آینده تصریح کرد: آذین بندی و نصب بنرهای مربوط به وفات امام خمینی (ره) آیت الله احسانبخش و روز عید فطر در سطح شهر رشت باید به نحو احسن انجام گردد.

فضای سبز پیشانی شهر است

مقصودی فضای سبز را پیشانی شهر خواند و گفت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری نیز با توجه به اعیاد پیش رو با حداقل امکانات موجود نسبت به فضاسازی مناسب آنها اقدام نماید، بنرها و پوسترهای تبلیغاتی نیز شایسته است تا با اعیاد و مناسبتهای پیش رو مدیریت شود.

مقصودی خاطرنشان کرد: با توجه به ورود میهمان در تعطیلات هفته آینده پارکها و سرویس های بهداشتی سطح شهر از هر لحاظ چک شوند و سرویس های بهداشتی نیز به صورت شبانه روزی باز باشند.