تغییر در کیفیت آب تاثیر مستقیم با سلامت جامعه دارد
تغییر در کیفیت آب تاثیر مستقیم با سلامت جامعه دارد

رشت- ایده آل خبر - همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی مدیرعامل و معاونین این شرکت با فرماندهی نیروی انتظامی استان دیدار کرد.

رشت- ایده آل خبر – همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی مدیرعامل و معاونین این شرکت با فرماندهی نیروی انتظامی استان دیدار کرد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، در این دیدار سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان با اشاره به پیچیدگی های تأمین و توزیع آب در سطح استان اظهار داشت: شرکت آبفای گیلان تأمین ، توزیع و ذخیره آب مورد نیاز استان را توسط مخازن ذخیره بر عهده دارد .
وی با بیان اینکه تغییر در کیفیت آب ارتباط مستقیم با سلامت جامعه دارد تصریح کرد: به منظور حفظ سلامت مردم عزیز استان و پایداری و تداوم خدمات رسانی، باید نسبت به تأمین امنیت تأسیسات نیز حساس و آگاه باشیم.
مدیرعامل آبفای گیلان با اشاره به همکاری این شرکت در تولید آب ژاول در ایام مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: مجموعه آبفای گیلان با شعار شرکت آب و فاضلاب در خدمت نظام سلامت با تولید ۳۰۰ هزار لیتر آب ژاول با نیروی انتظامی ، شهرداری و سپاه قدس گیلان برای ضدعفونی معابر و اماکن عمومی همکاری نمود.

وی همچنین به فعالیت شرکت آب و فاضلاب در سایه امنیتی که نیروی انتظامی ایجاد نموده اشاره کرد و گفت: ایجاد امنیت و آرامش توسط مجموعه نیروی انتظامی ، خدمات دستگاههای خدمات رسان را به کام مردم گوارا می سازد و در سایه این امنیت است که امکان ارائه خدمات بهتر فراهم می شود.
سپس سردار عزیزا… ملکی فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه به همت و تلاش مجموعه آبفای گیلان چالش جدی در حوزه آب وجود ندارد تصریح کرد: با توجه به حساسیت تأمین آب استان ، معتقدیم باید به حفظ منابع آبی و همکاری با این دستگاه خدمات رسان اقدام شود .
وی با تأکید بر اینکه پتانسیل همکاری در مجموعه نیروی انتظامی برای همکاری در اجرای پروژه های آب و فاضلاب و رفع چالشهای این حوزه برای ارائه خدمات بهتر وجود دارد افزود: با توجه به اینکه هرگونه خللی در حوزه فعالیت شما، امنیت روانی را با مشکل مواجه می سازد باید هوشیار باشید و اقدامات پدافندی را رعایت نمائید و نیروی انتظامی در کنار آب و فاضلاب گیلان خواهد بود.
در پایان با اهداء لوح تقدیری توسط مدیرعامل آبفای گیلان ضمن تبریک این ایام