مصدوم شدن محیط بان گیلانی طی مهار آتش سوزی در ارتفاعات ماسال
مصدوم شدن محیط بان گیلانی طی مهار آتش سوزی در ارتفاعات ماسال

رشت - ایده آل خبر - محیط بان مهران علی محمدی در هنگام مهار آتش در ارتفاعات گیره بره  شهرستان ماسال  از ناحیه دست و پا  دچار آسیب نسبتا شدید شد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از  روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گیلان ، رامین زراعتی رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ماسال با تایید این خبر گفت :محیط بان مهران علی محمدی در هنگام مهار آتش در ارتفاعات ییلاقات گیره بره شاندرمن در حین انجام ماموریت از ناحیه دست و پا دچار آسیب نسبتا شدید  شد.

زراعتی گفت : حسب گزارش واصله مبنی بر آتش سوزی در جنگل های ییلاقات گیره بره ، به دستور مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان  مامورین  یگان حفاظت محیط زیست استان به همراه ۵ دستگاه خودرو با تجهیزات کامل از شهرستانهای صومعه سرا ، رضوانشهر ، تالش ، ماسال و اداره کل  بلافاصله با حضور در منطقه با تلاش فراوان از بامداد صبح امروز  شروع به اطفا حریق نمودند که تاکنون ادامه دارد  که متاسفانه در این ماموریت محیط بان وظیفه شناس و پرتلاش مهران علی محمدی دچار آسیب شد.

لازم به ذکر است که مناطق جنگلی فوق خارج از محدوده مناطق چهارگانه تحت مدیریت محیط زیست بوده و این ماموریت در راستای حفظ و صیانت از انفال الهی  و  حفاظت از عرصه های طبیعی ،جنگل ها و مراتع صورت پذیرفته است .
برای ایشان و سایر محیط‌بانان عزیز و سخت کوش که در این روزهای طاقت فرسا در حال مهار آتش سوزی در مناطق صعب العبور هستند آرزوی سلامتی و تندرستی داریم.