بالع بر یک میلیون و ۱۲۰ هزار مشترک گاز طبیعی در گیلان
بالع بر یک میلیون و ۱۲۰ هزار مشترک گاز طبیعی در گیلان

رشت - ایده آل خبر - با برنامه ریزی و اقدامات شرکت گاز استان گیلان، در مهر ماه سال جاری، بیش از سه هزار متقاضی، به جمع مشترکین گاز طبیعی در استان اضافه شدند.

 

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز گیلان – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر جذب بیش از سه هزار مشترک جدید در مهر ماه امسال اظهار داشت: با تحقق این امر، مجموع مشترکین گاز طبیعی در استان به حدود یک میلیون و ۱۲۰ هزار مشترک رسیده است.
وی در خصوص گازرسانی به روستاها اظهار داشت: تاکنون دو هزار و ۵۷ روستا در سراسر استان بهره مند از گاز طبیعی شده اند و درصد بهره مندی خانوارهای روستایی استان به بالای ۹۵ درصد رسیده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان همچنین با اشاره به بهره مندی کامل شهرهای استان از نعمت گاز، بیان کرد: برای رسیدن گرمای گاز به سراسر استان بیش از ۲۱ هزار و ۲۰۰ کیلومتر  شبکه گاز کار شده است.
مهندس اکبر گفت: علیرغم نزدیک شدن به پایان عملیات توسعه خطوط و شبکه گاز در استان، این شرکت با تمام توان برای گازرسانی به روستاهای باقیمانده و حفرات خالی شهرها تلاش می نماید و اجرای ۲۶ کیلومتر شبکه گاز در مهرماه امسال، بیانگر این مطلب است.
وی با اشاره به افزایش روزافزون مصرف کنندگان گاز طبیعی در استان، افزایش کمی و کیفی بازرسی ها از ایستگاه ها و تجهیزات گاز را درجهت استمرار و پایداری جریان مشترکین بویژه در فصل سرما ضروری برشمرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه از همه مشترکین بویژه مشترکین جدید درخواست نمود تا با رعایت مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، پاییز و زمستانی آرام و ایمن را سپری نمایند.