کوتاهی مدیران در اجرای مصوبات ستاد بحران پذیرفتنی نیست
کوتاهی مدیران در اجرای مصوبات ستاد بحران پذیرفتنی نیست

رشت -شَش ایده آل خبر - فرماندار رشت با بیان اینکه در زمینه بحران با هیچ مدیری تعارف نخواهیم داشت، افزود: با مدیرانی که در اجرای مصوبات ستاد مدیریت بحران کوتاهی کنند، برخورد می شود.

 

به گزارش ایده آل خبر به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی در جلسه ستاد مدیریت بحران  از تهیه بانک جامع اطلاعاتی تجهیزات و امکانات حوزه بحران شهرستان رشت در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: در زمینه بحران با هیچ دستگاه اجرایی تعارف نخواهیم داشت و با مدیرانی که در اجرای مصوبات ستاد مدیریت بحران کوتاهی کنند برخورد می شود.

وی همچنین با اشاره به تجارب بحران های مختلف از قبیل برف در سطح شهرستان رشت، اظهار داشت: بر همین اساس، ادارات خدمات رسان مانند اداره برق باید نسبت به شناسایی مناطق آسیب پذیر شهرستان اقدام و برنامه لازم جهت مدیریت بحران در این مناطق را داشته باشند.

مهندس فتح اللهی، اذعان داشت: رضایت مردم با فعالیت گسترده مسئولان مهیا می شود اگر برنامه ریزی درست و صادقانه باشد شاهد پاسخ مشارکت مردمی خواهیم بود.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه حدود ۸۰ درصد جمعیت شهرستان در شهر رشت ساکن هستند، خاطر نشان کرد:  عملکرد ضعیف در  شهرستان رشت در زمان وقوع بحران به عنوان مرکز استان، می تواند سایر شهرستان های استان را با بحران مواجه سازد.

فرماندار رشت حفظ خطوط ارتباطی را از مهمترین اولویت ها در زمان وقوع بحران دانست و خاطر نشان ساخت: دهیاران و بخشداران با بهره‌گیری از ظرفیت داخلی روستا و تراکتورهای موجود می توانند، از بسته شدن را‌ه‌ها و مسیرهای ارتباطی  به مدت طولانی جلوگیری کنند.