باید در سایه همدلی و تعامل بحران را مدیربت کنیم.
باید در سایه همدلی و تعامل بحران را مدیربت کنیم.

رشت _ ایده آل خبر سید محمد احمدی شهردار رشت در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری گفت : در مواقع بحران نباید خود بحران زده شویم،

 

به گزارش ایده آل خبر ،به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت به ریاست شهردار رشت برگزار شد.
شهردار رشت در این جلسه با تأکید بر اینکه نباید در مواقع بحران خود بحران زده شویم، اظهار کرد: باید در سایه همدلی و تعامل بحران را مدیریت کنیم.
احمدی تصریح کرد: باید عملکرد ما به گونه ای باشد که بارش برف و باران که نعمت های الهی هستند به خاطره ای خوش برای مردم تبدیل شود.
وی معاونت خدمات شهری را جانشین رئیس ستاد بحران عنوان کرد و افزود: در مواقع بحران همه باید به معاون خدمات شهری کمک کنند و همچنین از ظرفیت نیروهای اداری نیز در مواقع بحران استفاده شود.
احمدی به برگزاری مستمر جلسات ستاد بحران تاکید کرد و افزود: جلسات ستاد مدیریت بحران نباید تنها در هنگام بحران برگزار شود.
وی خاطرنشان کرد: همه افراد باید به وظایف و مسئولیت های خود در هنگام بحران آگاه بوده و به مسئولیت خود عمل کنند.بابک رمضانی معاون خدمات شهری شهرداری رشت در این جلسه اظهار کرد: دستورالعمل عملیات زمستانی شهرداری رشت از دو سال گذشته تدوین شده و تمامی شرح وظایف واحدها تعیین شده است.
معاون خدمات شهری شهرداری رشت در ادامه گزارشی از وضعیت ماشین آلات شهرداری ارائه کرد.
ناصر عطایی معاون مالی، اقتصادی شهرداری رشت در این جلسه به ضرورت همراهی و مشارکت سایر دستگاه های اجرایی با شهرداری رشت در مواقع بحران تاکید کرد.
وی به نقش مهم سازمان خدمات موتوری شهرداری در تأمین و نگهداری ماشین آلات شهرداری در سنوات گذشته اشاره کرد و افزود: با انحلال سازمان خدمات موتوری مشکلات شهرداری در تأمین و نگهداری ماشین آلات بیشتر شد.
در ادامه جلسه مدیران مناطق شهرداری نیز به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند
دربخش پایانی این جلسه  شهر دار رشت ، حکم علی مقصودی به عنوان سرپرست مدیریت منطقه پنج شهرداری رشت را اهداکرد.