۲۳ پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجرا درآمد
۲۳ پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجرا درآمد

رشت - ایده آل خبر - مدیر امور توزیع برق سه رشت گفت: تا پایان مهر ماه 23 پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد.

به گزارش ایده آل خبر ،  به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ،  قاسمی مدیر امور توزیع برق سه رشت افزود: ۲۴کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شد و تلاش می شود بازسازی شبکه های فرسوده با سرعت بیشتری انجام پذیرد تا در طول سال به ویژه در زمان وقوع بحران های جوی کمترین مشکل برای مشترکین محترم اتفاق بیفتد.
وی اضافه کرد: از ابتدای سال ۱۲ دستگاه ترانسفورماتور نصب شد و تعداد ۹ دستگاه ترانسفورماتور برق تعمیر و افزایش قدرت داده شد.
قاسمی اظهار داشت: از ابتدای سال و باوجود تنگناهای مالی و شیوع گسترده کرونا، به همت همکاران امور توزیع برق ۳ رشت با تلاش های شبانه روزی ۵٫۹ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۴٫۵ شبکه فشار متوسط در حوزه عملکردی این امور احداث شده است.
مدیر امور توزیع برق سه رشت گفت: تا پایان مهر ماه ۲۳ پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد.
وی ابراز داشت: ۱۱۴۷ مشترک جدید به مشرکین امور توزیع برق در ۷ ماه اول سال افزوده شد و در صد وصول مطالبات این امور ۱۰۰٫۶۶ درصد می باشد .
قاسمی در پایان ضمن تشکر از مردم و مسئولین در همراهی امور توزیع برق سه رشت برای انجام پروژه ها و خدمت رسانی به مردم گفت: برای مجموع اقدامات مذکور تا پایان مهر سالجاری ۱۰۹۹۲۳ میلیون ریال اعتبار صرف شده است و امید است با تلاش وافر بتوانیم به اهداف خود در بهسازی شبکه های توزیع برق و تامین برق پایدار نایل آییم.