بیمانو مجددا فعال شد/ ثبت نام هنرکارت الزامی است
بیمانو مجددا فعال شد/ ثبت نام هنرکارت الزامی است

رشت - ایده آل خبر - افرادی که به هر دلیل نتوانستند برای دریافت هنر کارت ثبت نام کنند، از طریق آدرس اینترنتی اقدام نمایند.

به گزارش ایده ال خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، پیرو نگرانی عده ای از اعضای صندوق اعتباری هنر در استان گیلان در خصوص توقف برخی از خدمات ، طی تماس با دفتر سید حسین سیدزاده مدیرعامل این صندوق اعلام شد: افرادی که به هر دلیل نتوانستند برای ثبت نام و دریافت هنر کارت اقدام کنند، می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://honar.cards/Home/signup نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

گفته می شود هنرکارت در درجه اول کارت شناسایی و کارت عضویت هنرمندان است و در درجه دوم یک کارت بانکی است که عمده کمک‌ها و حمایت‌ها از طریق آن پرداخت می‌شود. همچنین هنرمندان می‌توانند در استفاده از برخی مجموعه‌ها و فروشگاه‌ها و سینما‌ها و … از تخفیفات استفاده کنند.

لازم به ذکر است که از سوی صندوق اعتباری هنر تاکید شده، از این پس خدمات صندوق صرفاً با هنرکارت ارائه خواهد شد و عدم تکميل فرم ثبت نام يا درج اطلاعات ناقص به منزله نهایی نشدن اطلاعات ثبتی متقاضیان است .

دفتر مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در پاسخ به این سئوال که تکلیف اسناد پزشکی قرارداد قبلی بیمه تکمیلی اعضا چه خواهد شد؟ اعلام کرد: امکان بارگذاری الکترونیکی فاکتورهای بیمه تکمیلی در قرار داد قبلی روی سامانه بیمانو مجددا فراهم شده و اعضای صندوق می توانند نسبت به بارگذاری فاکتورهای خود اقدام کنند تا پس از بررسی نسبت به پرداخت آن اقدام شود.

مدتی بود امکان بارگذاری اسناد پزشکی در سامانه بیمانو وجود نداشت. بنا بر ادعای سید زاده، این صندوق ۷۷ هزار نفر عضو در کشور دارد.