۱۴۸ مصوبه حاصل ۱۶ سفر شهرستانی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان
۱۴۸ مصوبه حاصل ۱۶ سفر شهرستانی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان

148 مصوبه حاصل 16 سفر شهرستانی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان

ایده آل خبر _ به گزارش دفتر  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان،در راستای اجرای بخشنامه سفر هفتگی مدیران کل
دستگاه های اجرایی استان به شهرستان ها، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان با هماهنگی فرمانداران شهرستان ها طی جلسات متعدد در کلیه شهرستان های استان حضور یافت و در بازدیدهای میدانی از نزدیک در جریان مشکلات حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان و روند پیشرفت پروژه های مهم  در دست اجرا قرار گرفتند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل و راهداری استان گیلان طی سخنانی  اهداف این سفرها را که در راستای اجرای بخشنامه ابلاغی انجام پذیرفت، دیدار چهره به چهره با حضور بخشداران و دهیاران اعلام کرد که باعث ایجاد نشاط و دلگرمی مضاعف در بین مردم شده است.
نازک کار افزود: اجرای بیش از ۱۰۰ مورد دیدار چهره به چهره با مردم و تصویب ۱۴۸مصوبه طی ۱۶ سفر شهرستانی، در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای از عمده ترین نتایج سفرهای مذکور بوده که از مهمترین این مصوبات پیگیری مشکلات در زمینه احداث و نگهداری راههای روستایی بوده که در صورت تخصیص اعتبارات لازم از سوی کمیته برنامه ریزی شهرستانها اجرای این تعهدات از سوی این اداره کل محقق می گردد.
وی سپس خاطر نشان نمود: مواردی نیز در زمینه نوسازی ماشین آلات راهداری با توجه به فرسودگی و بالا بودن عمر ناوگان ماشین آلات طی این سفرها مصوب گردید که امیدواریم  به ازای تخصیص اعتبار خرید هر دستگاه ماشین آلات در سطح شهرستانها ، معادل بودجه تخصیص را در سطح اعتبارات ملی  از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور دریافت نماییم.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل و راهداری استان گیلان در پایان گفت: تبیین مشکلات شهرستانه  در حوزه راهداری و زیر ساخت تغییر و تحول که در اجرای بخشنامه مذکور عملیاتی می شود.

در کنار تخصیص اعتبارات لازم در سطح کمیته برنامه ریزی شهرستانها می تواند موجبات عملیاتی شدن عمده درخواستهای مردمی ۱۶ سفر شهرستانی این اداره کل که در زمینه نگهداری از راههای روستایی و نیز نوسازی تجهیزات راهداری بوده را فراهم نماید.