تجلیل فرماندار رشت از مدیران و کارمندان نمونه به مناسبت روز کارمندان
تجلیل فرماندار رشت از مدیران و کارمندان نمونه به مناسبت روز کارمندان

رشت - ایده آل خبر - بمناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند، با حضور فرماندار رشت از کارمندان نمونه این فرمانداری و مدیران نمونه شهرستان تجلیل شد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت،
علی فتح اللهی فرماندار رشت در ابتدای این مراسم در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و تبریک هفته دولت و روز کارمند اظهار داشت: روز کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.

ایشان افزودند: بدون تردید تلاش این قشر شریف در همه نهادها و بخصوص در مجموعه های دولتی، زمینه ‌ساز رشد شاخص های ترقی کشور است و امیدوارم همه بتوانند برای آبادانی و سرفرازی ایران عزیزمان بیش از پیش مفید باشند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان فرمانداری رشت توصیه کردند که در دوران کاری در مجموعه های اداری خود باید قدر فرصت به وجود آمده در راستای خدمت رسانی بی منت به مردم را بدانیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از کلیه کارکنان فرمانداری شهرستان رشت و همچنین کارمندان نمونه این فرمانداری، بخشدار لشت نشاء به عنوان بخشدار نمونه، شهردار سابق لولمان(سرپرست فعلی شهرداری لشت نشاء) به عنوان شهردار نمونه و مدیران اداره اوقاف و امور خیریه، شبکه بهداشت و شرکت توزیع برق به عنوان مدیران دستگاه های نمونه شهرستان تجلیل شد.