برخورد پلیس با مخلان نظم و امنیت باعث ارتقای فضای کسب و کار می شود
برخورد پلیس با مخلان نظم و امنیت باعث ارتقای فضای کسب و کار می شود

به گزارش ایده آل خبر –  سردار “عزیزاله ملکی” در همایش پلیس و اصناف که با حضور رؤسای اتاق اصناف و اتحادیه‌ها به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برگزار شد اظهار داشت: حضور پلیس در سطح جامعه و برخورد با بی‌قانونی، منجر به بهبود فضای کسب و کار می‌شود. وي افزود: اصناف با تعامل متقابل […]

به گزارش ایده آل خبر –  سردار “عزیزاله ملکی” در همایش پلیس و اصناف که با حضور رؤسای اتاق اصناف و اتحادیه‌ها به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برگزار شد اظهار داشت: حضور پلیس در سطح جامعه و برخورد با بی‌قانونی، منجر به بهبود فضای کسب و کار می‌شود.

وي افزود: اصناف با تعامل متقابل با پليس مي‌توانند بيشترين نقش را در كاهش جرائم ايفا كنند و هزينه‌هايي كه در بحث پيشگيري از جرائم به ‌ويژه سرقت صرف مي‌شود را به حداقل برسانند.

سردار ملکی با اشاره به تاثیر منفی کالای قاچاق و بی‌کیفیت خارجی بر تولید و اقتصاد ملی بيان داشت: همه اعضاي صنوف مختلف با ترویج و تبلیغ خرید کالای ایرانی می‌توانند ضمن رونق اقتصادی با پدیده شوم قاچاق کالا مبارزه کرده و در چرخه اقتصاد ملی کشور نیز سهیم باشند.

فرمانده انتظامی استان ضمن تشکر از تعامل اتحادیه‌های صنوف با نیروی انتظامی تصریح کرد: پليس به صورت شبانه‌روزی در تلاش است تا مردم با آسایش خاطر به كسب و كار خود بپردازند و پل ارتباطی ۱۱۰ نیز کوتاه‌ترین و سریع‌ترین راه ارتباط با پلیس و ارائه اخبار و موارد مشکوک می‌باشد.

گفتنی است، در پایان این جلسه از فعلان حوزه اصناف با اهدا لوج تجلیل به عمل آمد.