بسیج و رسالت آن در تاریخ به عنوان الگویی ماندگارخواهد ماند
بسیج و رسالت آن در تاریخ به عنوان الگویی ماندگارخواهد ماند

رشت - ایده آل خبر - به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان به همراه مهندس عظیم امام پناهی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و مهندس محمود همرنگ نژاد مسئول حراست با حضور در محل دفتر ریاست بسیج فرهنگیان استان گیلان با سرهنگ علی رفاهتی رئیس بسیج فرهنگیان و آقای غلامی مدیرکانون مرکزی بسیج فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان دیدار کرد.


به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس گیلان – مهندس دقیق در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار داشتند: هفته بسیج یادآور از خود گذشتگی‌های جوانان با ایمان و پرشور این آب و خاک و نشانی از دوراندیشی و نگاه استراتژیک و همه جانبه معمار کبیر انقلاب اسلامی است.
وی با شاره به اینکه همه باید در ماندگاری تفکر بسیج، بسیجی وار تلاش کنیم، افزود: شجره طیبه بسیج در تمام ادوار تاریخ درخشان انقلاب اسلامی مایه سربلندی و سرافرازی ملت بزرگ ایران بوده است.
مدیرکل نوسازی مدارس گیلان در ادامه با بیان اینکه بسیج و رسالت آن در تاریخ به عنوان الگویی ماندگارخواهد ماند، تصریح نمود: بسیجیان این انسان های ایثارگر و بی ادعا خالصانه در تمامی عرصه ها حضوری فعال دارند و در ماندگاری تفکر بسیج نقش آفرین هستند.
گفتنی است در پایان مهندس دقیق با اهدای لوح سپاس از تلاشهای رئیس و کلیه اعضای بسیج فرهنگیان استان قدردانی نمودند.