۲۵۰ واحد مسکن مهر ویژه کارکنان نیروی انتظامی افتتاح شد
۲۵۰ واحد مسکن مهر ویژه کارکنان نیروی انتظامی افتتاح شد

در سومین روز از هفته دولت 250 واحد مسکن مهر رشت ( نیروی انتظامی) از 1245 واحد مسکونی سراسر کشور به مرحله افتتاح و بهره برداری رسید.

ایده آل خبر _فرمانده ناجا گیلان در مراسم افتتاح ۲۵۰ واحد مسکونی مسکن مهر با قدردانی از حضور مدیران استانی و شهرستانی در سخنانی بیان داشت: امروز پروژه ای در سراسر کشور توسط فعالیت نیروی انتظامی به سرانجام و به همکاران تحویل داده خواهد شد.

سردار اسحاقی با گرامیداشت هفته دولت تصریح کرد: ۲۵۰ واحد فوق از پروژه  ۶۵۰ واحدی مهر نیروی انتظامی است که در قالب ۱۰ بلوک با اسکلت فلزی که هر بلوک مشتمل بر ۵ طبقه و هر طبقه دارای ۵ واحد مسکونی با کلیه امکانات آماده تحویل مالکین محترم می گردد.

وی افزود: تعداد ۸ بلوک باقیمانده ( جمعا ۲۰۰ واحد) در حال تکمیل است که به امید خدا در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

ارسلان زارع نیز در آیین افتتاح ۲۵۰ واحد مسکونی مهر بیان داشت: قلب کارکنان نیروی انتظامی که برای امنیت جامعه می تپد باید شرایط مناسبی را برای رفاه و زندگی بی دغدغه آنان فراهم کنیم.

وی افزود: یکی از مهم ترین ارکان در بستر توسعه با هر عنوانی وجود نظم امنیت و ارامش اجتماعی است که این رکن برای همه کشورهای دنیا ازگذشته تاکنون و در آینده به عنوان مهم ترین الویت است

سرپرست استانداری گیلان تصریح کرد: برای تامین نظم و امنیت که خود رکنی موثر و تاثیر گذار می باشد مولفه ای  به نام پلیس وجود دارد. در کشور ما عمدتا این وظیفه سترگ به عهده نیروی انتظامی سپرده شده که امروز با همکاری مردم و پلیس شاهد آرامش و امنیت و نظم اجتماعی در کشور هستیم.

وی افزود: قطعا حافظان نظم و امنیت که تلاششان برای انجام این وظایف خطیر مستمر و شبانه روزی است خانواده آنان نقش زیادی در موفقیت های آنان دارند که شایسته است  ازخانواده های مجموعه انتظامی قدردانی شود.قطعا در اجرای این پروژه عظیم مجموعه دولت از اجاره زمین که ۹۹ ساله تا مرحله ساخت همکاریهای زیادی داشته است.

سرپرست استانداری گیلان تصریح کرد:  ارتقا کیفیت ، ساماندهی فاضلاب ، احداث معابر، آسفالت و دسترسی آسان در مسکن مهر از اهم برنامه های شورای تامین استان است