عبور از زمستان ۱۴۰۰ بدون قطع برق مشترکان خانگی
عبور از زمستان ۱۴۰۰ بدون قطع برق مشترکان خانگی

رشت - ایده آل خبر - مدیرعامل شرکت توانیر گفت: هماهنگی انجام شده بین دستگاه‌های دولت مردمی در کنار ابتکارات و تلاش صنعت برق زمینه عبور بدون خاموشی از اوج بار زمستان سال 1400 را مهیا کرد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از خبرگزاری فارس،آرش کردی با اشاره شرایط تامین برق فصل زمستان گفت: با توجه به محدودیت‌های سوخت‌رسانی به واحدهای نیروگاهی پیش‌بینی زمستان پر چالشی در سال ۱۴۰۰ داشتیم اما به لطف همکاری مردم و مشترکان برق و همچنین تلاش بی‌وقفه همکاران در صنعت برق موفق به حل چالش‌ها و عبور بدون خاموشی از زمستان سال ۱۴۰۰ شدیم.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توانیر با اشاره به همکاری موثر شکل گرفته در دولت بین دستگاه‌های ذی ربط، گفت: هماهنگی انجام شده بین دستگاه‌های دولت مردمی در کنار ابتکارات و تلاش صنعت برق زمینه عبور بدون خاموشی از اوج بار زمستان سال ۱۴۰۰ را مهیا کرد.

*ابتکارات توانیر برای عبور بدون خاموشی از زمستان سال ۱۴۰۰

وی ضمن تشریح بخشی از این ابتکارات گفت: توزیع برنامه‌ریزی شده سوخت واحدهای نیروگاهی در کنار مهیا کردن امکان تبادل جنوب به شمال بخشی از مجموعه تلاش‌های صنعت برق بود که به عبور بدون خاموشی در فصل زمستان سال ۱۴۰۰ بر خلاف سال‌ها گذشته کمک کرد.

کردی با اشاره به این مسئله که برنامه‌ریزی لازم برای تداوم شرایط تامین برق در سال آینده در حال انجام است و اقدامات گسترده‌ای در این زمینه انجام شده گفت: انشاالله با همکاری مردم و استفاده از همه ظرفیت‌های ممکن صنعت برق زمینه تامین پایدار این حامل انرژی تاثیرگذار را در سال آتی مهیا می‌کنیم.