زمینه های همکاری شهرداری رشت با بانک قرض الحسنه رسالت بررسی شد
زمینه های همکاری شهرداری رشت با بانک قرض الحسنه رسالت بررسی شد

در نشست روز شنبه هفتم دیماه ۹۸ شهردار رشت با مدیران بانک قرض الحسنه رسالت گیلان، زمینه های همکاری دو جانبه و انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ایده آل خبر_به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، دکتر ناصر حاج محمدی در این دیدار که در دفتر وی انجام شد، شهرداری رشت را یک مجموعه بزرگ خدمات رسان شهری توصیف کرد.
شهردار رشت با اشاره به اینکه مدیران شهری همواره حاضرند با مجموعه های دیگر وارد همکاری مشترک شوند، گفت: راه های همکاری متفاوتی برای بهره گیری از تسهیلات ویژه بانکهای مختلف وجود دارد و ما هم اکنون در مرحله بررسی این همکاریها هستیم.
محمدحسین احمدی مدیر بانک قرض الحسنه رسالت گیلان هم مهمترین هدف این بانک را ترویج و اشاعه فرهنگ قرض الحسنه در جامعه عنوان کرد.
وی گفت: بانک قرض الحسنه رسالت گیلان بسیار امیدوار است تا در موضوعات مورد علاقه دو طرف از جمله پرداخت وام به مودیان بدهکار شهرداری رشت به توافق نهایی برسند.
گفتنی است در این نشست حجت جذب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت نیز در باره وضعیت مالی کنونی مجموعه مدیریت شهری توضیحاتی ارائه کرد.