مجلس یازدهم پیگیر شهرستان شدن خمام/ خمام استانداردهای لازم برای شهرستان شدن را دارد
مجلس یازدهم پیگیر شهرستان شدن خمام/ خمام استانداردهای لازم برای شهرستان شدن را دارد

رشت - ایده آل خبر - نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این ده تا دوازده سال، مسئله شهرستان شدن خمام محصولی جزء امروز و فردا شدن برای مردم نداشته‌است گفت: مجلس یازدهم به طور جدی به موضوع شهرستان شدن خمام پرداخته و پیگیر این مطالبه مردم  خواهد بود.

 

به گزارش ایده آل خبر – سید علی آقازاده با اشاره به موضوع شهرستان شدن خمام به عنوان یکی از مطالبات جدی مردم این بخش، اظهار کرد: چندین سال است که موضوع شهرستان شدن بخش خمام به صورت جدی مطرح شده چرا که به لحاظ جمعیت روستایی و شهری استانداردهای لازم را داراست.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰ سال است که موضوع شهرستان شدن خمام در تقسیمات کشوری مطرح شده است، افزود: خمام به لحاظ جغرافیایی‌ وگردشگری از  موقعیت  خوبی برخوردار است البته، این مسئله بسیاری از مراحل قانونی خود را طی کرده اما هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده است.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این ده تا دوازده سال، مسئله شهرستان شدن خمام محصولی جزء امروز و فردا شدن برای مردم نداشته‌است تاکید کرد: مجلس یازدهم به طور جدی به موضوع شهرستان شدن خمام پرداخته و پیگیر این مطالبه مردم  خواهد بود.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به نظر مساعد نمایندگان مجلس در مسئله شهرستان شدن خمام گفت: با وجود اینکه این مسئله بیش از ۱۰ تا ۱۲ سال مطرح شده و به نتیجه نرسیده است اما مجلس یازدهم تلاش می‌کند تا با پیگیری های لازم این موضوع به سرانجام برسد.