اجرای طرح ملی آجر به آجر همت همگانی می طلبد
اجرای طرح ملی آجر به آجر همت همگانی می طلبد

رشت _ ایده آل خبر  _ مهندس علی دقیق مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان با دکتر باقرزاده مدیرکل صدا و سیما مرکز گیلان در راستای طرح ملی آجر به آجر دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش ایده آل خبر  ، به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس گیلان مهندس علی دقیق در این دیدار با اشاره به اینکه صدا و سیما موثرترین رسانه در جامعه محسوب می شود گفت : صدا و سیما در ترویج فرهنگ مشارکت در امر مقدس مدرسه سازی نقش مهمی را دارد.

وی با تبیین و تشریح ابعاد مختلف طرح آجر به آجر،افزود:صداو سیما با توجه به نقش مهم خود در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی می تواند فرهنگ مدرسه سازی را ترویج و طرح آجر به آجر را به خوبی برای مردم معرفی کند.

دکتر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان ضمن ابراز حمایت از اجرای این طرح، افزود؛ صدا و سیمای گیلان برای شناساندن هرچه بهتر این طرح و ترویج و نهادینه نمودن فرهنگ مقدس مدرسه سازی بصورت همه جانبه اعلام آمادگی می کند.

گفتنی است مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان در راستای اجرای طرح  ملی آجر به آجر با قهرمان ملی رشته شمشیر بازی  دیدارکرد

محمد رهبری قهرمان ملی در رشته شمشیر بازی به عنوان سفیر مدرسه سازی استان در این دیدار از اجرای طرح آجر به آجر حمایت کرد

مهندس دقیق در این دیدار با تاکید بر اجرای دقیق طرح آجر به آجر گفت؛ اجرای این طرح همت همگانی می طلبد .

نهادینه شدن طرح  ملی آجر به آجر

وی با تشکر از حمایت قهرمان ملی شمشیر بازی از اجرای طرح آجر به اجر اضافه کرد؛ امروز به حول قوه الهی می توانیم امیدوار باشیم فرهنگ مشارکت در امر مقدس مدرسه سازی در استان نهادینه خواهد شد.