اجرای ۱۱۰ پروژه جهت رفع ضعف برق مشترکین لنگرود
اجرای ۱۱۰ پروژه جهت رفع ضعف برق مشترکین لنگرود

رشت - ایده آل خبر -مهندس هومان ایجه ای اعلام کرد: ۱۶ دستگاه ترانسفورماتور برق از ابتدای سال تا پایان مهرماه در سطح شهرستان نصب شد

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان – مدیر توزیع برق شهرستان لنگرود گفت: تا پایان مهر ماه ۱۱۰ پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد و تلاش خواهد شد این موضوع تا پایان سال با جدیت پیگیری شود.
ایجه ای خاطرنشان کرد: درراستای تامین برق پایدار برای مردم شریف شهرستان بیش از ۸٫۲ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شد و تلاش می شود با برنامه ریزی مناسب و پس از جذب اعتبارات لازم بازسازی شبکه های فرسوده با سرعت و جدیت انجام پذیرد تا در طول سال به ویژه در زمان وقوع بحران های جوی کمترین مشکل برای مشترکین محترم اتفاق بیفتد.
مدیر توزیع برق لنگرود افزود: از ابتدای سال ۱۶ دستگاه ترانسفورماتور برق در سطح شهرستان نصب و تعداد ۱۶ دستگاه ترانسفورماتور برق نیز تعمیر و افزایش قدرت داده شد.
وی اظهار داشت: باوجود تنگناهای مالی و شیوع گسترده کرونا، از ابتدای سال تا پایان مهر ۹۹ و با تلاش همکاران امور توزیع برق املش ۵٫۸ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۱۳٫۲ کیلومتر شبکه فشار متوسط در سطح این شهرستان احداث شده است.
ایجه ای گفت: در راستای واگذاری انشعاب برق به متقاضیان جدید از ابتدای سال تا پایان مهرماه ۱۳۲۱ مشترک جدید به مشرکین امور توزیع برق لنگرود افزوده شد.
مدیر توزیع برق شهرستان لنگرود تاکید کرد: با پیگیری همکاران و اجرای طرح جهادی وصول مطالبات، درصد وصول مطالبات در کل شهرستان ۹۸٫۲۹ درصد می باشد .
ایجه ای در خاتمه ضمن تشکر از مردم و مسئولین این شهرستان در همراهی امور توزیع برق لنگرود برای انجام پروژه ها و خدمت رسانی به مردم گفت: امیدواریم با تلاش همکاران بتوانیم خدماتی شایسته به مردم شریف شهرستان ارائه کنیم و با همراهی مسئولین بتوایم به اهداف خود در بهسازی شبکه های توزیع برق و تامین برق پایدار نایل آییم.