اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی گیلان با سرپرست مدیربت درمان تامین اجتماعی گیلان دیدار کردند
اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی گیلان با سرپرست مدیربت درمان تامین اجتماعی گیلان دیدار کردند

رشت - ایده آل خبر - اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی مرکزاستان دردیدار با دکتر قنبر پور سرپرست جدید مدیریت درمان استان اظهار امیدواری نمودند تا ایشان در تعامل با جامعه پزشکی همچنین تلاش ،صبر و دقت همیشگی منشا تغییرات مثبت و سازنده ای در درمان استان باشند .

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان- در این جلسه دکتر قنبر پور اظهار داشت با هدف ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی پای در عرصه خدمت گذاشتم و امید دارم تا با تعامل و همفکری دست اندرکاران نظام سلامت بهترین خدمات درمانی را به مردم و بیمه شدگان استان ارائه دهیم.

سرپرست مدیریت درمان استان ارائه خدمت درمانی رایگان به بازنشستگان مناطق دور از مرکز استان را از اولویت های خویش بیان نمود و افزود باید طوری اقدام نماییم که بیمه شدگان و بازنشستگانی که در دورترین نقاط استان ساکن هستند بتوانند از خدمات تخصصی رایگان درمانی تامین اجتماعی استفاده نمایند و نگران هزینه های درمانی خود در زندگی نباشند.

دکتر قنبر پور در ادامه با بیان اینکه نباید فکرکنیم صدای ما بجایی نخواهد رسید، افزود : ما می توانیم با ارائه پیشنهادهای کارآمد و سازنده موجب تغییرات مثبت و مهمی به نفع بیمه شدگان و بازنشستگان در سطح کشور باشیم.

شایان ذکر است که در این جلسه رییس شورای هماهنگی نظام پزشکی های استان پروفسور برزیگر و دیگر اعضای هیات مدیره نظام پزشکی مرکز استان با آرزوی موفقیت برای سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اظهار امیدواری نمودند تا ایشان با تعامل سازنده ، صبر و پشتکار منشاء خیر درتوسعه درمان استان باشن