امنیت کشور مدیون خون شهداست
امنیت کشور مدیون خون شهداست

رشت - ایده آل خبر - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان گفت:عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از ایسنا، عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده سردار شهید «حاج محمود قلی پور»، حفظ ارزش های نظام جمهوری اسلامی را ثمره خون شهیدان و مجاهدت رزمندگان اسلام دانست و  توضیح داد: امروز ملت شهیدپرور ایران در دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب و خون پاک شهیدان پیشرو هستند.
نظام و کشور متعلق به شهدا است. چه بخواهیم و چه نخواهیم باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم، زیرا عزت و اقتدار امروز را در سایه فرهنگ ایثار و شهادت و ایثار و از خود گذشتگی شهدا به دست آورده ایم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان امنیت کشور را مدیون شهدا و خانواده آنها دانست و گفت: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است. شهادت حاج محمود قلی پور بسیار سنگین بود، اما شهدا از امام حسین(ع) خواستند که شهادت را روزی شان قرار دهد و شهید قلی پور به این مقام رسیده است.

پاکاری خاطرنشان کرد: رفتار و منش شهدا درس بزرگی برای جامعه است. تأکید این شهید والامقام بر حفظ وحدت در وصیت نامه نورانی خویش نشان از آینده نگری شهدا دارد. شهید قلی پور همواره پیرو خط انقلاب و ولایت بود. او اطاعت از فرمایشات ولی‌فقیه را سرلوحه خویش قرار داده بود و همگان را توصیه به این مهم می کرد.