با تشویق پزشکان نسخه الکترونیک در استان با سرعت در حال اجرا می باشد
با تشویق پزشکان نسخه الکترونیک در استان با سرعت در حال اجرا می باشد

رشت - ایده آل خبر - دکتر قنبر پور سرپرست مدیریت درمان استان گیلان در دیدار با نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی روند اجرای طرح نسخه الکترونیک و حذف دفترچه را تشریح نمود.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی – سرپرست مدیریت درمان استان گیلان در دیدار با کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت سازمان تامین اجتماعی به منظور بهبود کیفیت و ارتقای خدمات درمانی به سرعت به سمت خدمات دیجیتال در حرکت است .

دکتر قنبرپور طرح نسخه الکترونیک و حذف دفترچه درمانی را از برنامه های مهم سازمان در بخش درمان تامین اجتماعی بیان داشت و افزود: به همین منظور سازمان برای تشویق پزشکان ، ۹۵درصد سهم سازمان تامین اجتماعی از هزینه ویزیت پزشکان دارای امضاء الکترونیک را به روز پرداخت می نماید و برای سایر پزشکان ۸۰درصد سهم سازمان را به روز پرداخت می نماید.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان بر اجرای طرح پذیرش بیماران تروما و حوادث و گسترش طب اورژانس در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) تاکید نمود و اظهار داشت در راستای توسعه خدمات درمانی ساخت بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) از برنامه های مهم این مدیریت خواهد بود.

همچنین در این دیدار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از اقدامات سازمان در اجرای برنامه های پیش رو به ویژه الکترونیکی نمودن خدمات، اظهار داشت برای ارتقای درمان مردم و بیمه شدگان و رسیدن به اهداف مهم با سازمان تامین اجتماعی همراه خواهد بود.