بازدید عضو شورای شهر و رئیس سازمان عمران شهرداری از پیست موتور سواری و اتومببلرانی سردار جنگل رشت
بازدید عضو شورای شهر و رئیس سازمان عمران شهرداری از پیست موتور سواری و اتومببلرانی سردار جنگل رشت

رشت - ایده آل خبر - به دعوت هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان گیلان، محمدحسین عاقل منش عضو کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت و مهندس حرفت خواه رئیس سازمان عمران شهرداری رشت از پیست موتورسواری و اتومبیلرانی بازدید کردند.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از  روابط عمومی بانوان هیات موتورسواری و اتومبیلرانی گیلان؛ در این بازدید سمیه خاکسار نائب رئیس هیات استان، ضمن خیرمقدم، گزارشی از عملکرد و وضعیت نامناسب پیست ارایه و از مسئولین تقاضای همکاری و مساعدت نمود.
درادامه این بازدید مهندس حرفت خواه هم ضمن ابراز خرسندی و علاقمندی به رشته ورزشی موتورسواری و اتومبیلرانی قول همکاری در زمینه بهسازی و بازسازی تنها پیست مرکز استان را داد.
همچنین عاقل منش عضو کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهررشت در پایان بازدید از زحمات مسئولین و دست اندرکاران و ورزشکاران این رشته تشکر و قدردانی نمود و ضمن ارایه راهکار و راهنمایی های لازم به جمع بندی نهایی برای چگونگی کمک به هیات و ورزشکاران و قهرمانان این رشته ورزشی پرداخت.
گفتنی است که در این بازدید دیگر مسئولین و روسای کمیته ها و تعدادی از قهرمانان هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان نیزحضور داشتند.