برای ارائه خدمات مناسب باید درآمد کافی داشته باشیم
برای ارائه خدمات مناسب باید درآمد کافی داشته باشیم

رشت - ایده آل خبر - شهردار رشت در جلسه شورای معاونین شهرداری رشت به ضرورت تدابیر ویژه برای رشد درآمدی شهرداری تاکید کرد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، جلسه شورای معاونین شهرداری رشت به ریاست شهردار رشت برگزار شد.

این جلسه که با حضور معاونین شهردار و مدیران درآمدی مرکز و مناطق شهرداری همراه بود مباحث حوزه درآمدی شهرداری مورد بررسی قرار گرفت.

سید محمد احمدی شهردار رشت در این جلسه با تاکید بر اهمیت حوزه های درآمدی شهرداری اظهار کرد: درآمد و خدمات با هم ارتباط مستقیم دارند و برای ارائه خدمات مناسب باید درآمد کافی کسب کنیم.

شهردار تصریح کرد: باید از افراد متخصص،متعهد و با اخلاق در حوزه های درآمدی شهرداری استفاده شود تا با تدابیر لازم به افزایش درآمدزایی شهرداری کمک کنند.

احمدی به نقش مهم مسئولان درآمدی مناطق شهرداری اشاره کرد و افزود: باید تمام ظرفیت ها و شیوه های درآمدزایی شهرداری شناسایی شود و نقش مدیران و کارشناسان درآمد مناطق بسیار حائز اهمیت است.

ناصر عطایی معاون مالی، اقتصادی شهرداری رشت نیز در این جلسه اظهار کرد: مناطق شهرداری در مقایسه با سال گذشته، پیشرفت قابل توجهی در تحقق درآمد و بودجه مصوب شده دارند.

وی به فعال شدن تیم های شناسایی درآمدی در مناطق شهرداری تاکید کرد.

در ادامه جلسه مدیران درآمدی مرکز و مناطق شهرداری به ارائه نقطه نظرات و راهکارها برای افزایش درآمد شهرداری پرداختند.