برگزاری مسابقه علمی و رسانه ای با هدف شناسایی ظرفیت های تولید در استان
برگزاری مسابقه علمی و رسانه ای با هدف شناسایی ظرفیت های تولید در استان

 رشت - ایده آل خبر - رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به مسابقه علمی و رسانه‌ای با هدف شناسایی ظرفیت‌های تولید در استان گفت: مجموعه‌های علمی می‌توانند شاهد ظرفیت‌های تولید استان باشند.

 

به گزارش ایده آل خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ دوم پاسدار مهدی پارسا امروز در نشست صمیمی با رئیس دانشگاه آزاد استان گیلان و هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه استان با اشاره به اهمیت رسانه اظهار داشت: جایگاه و تاثیرپذیری رسانه‌ها در جامعه امروز روز‌به‌‌روز در حال افزایش است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان خاطرنشان کرد: برنامه‌ها و فعالیت‌های یک دستگاه اجرایی زمانی تاثیرگذار خواهد بود که دارای پیوست رسانه‌ای باشد زیرا رسانه‌ها بر روی افکار عمومی تاثیرات خود را می‌گذارند و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم و فناوری، رسانه‌ها نیز به‌خوبی توانستند به‌روز شوند.

پارسا با اشاره به اینکه استان گیلان جزو پنج قطب رسانه‌ای کشور شناخته می‌شود افزود: بیش از ۴۰۰ رسانه مکتوب و مجازی در این استان فعالیت می‌کند که دارای تاثیرات شگرفی در حوزه‌های مختلف هستند اما متاسفانه برخی رسانه‌ها منفعل عمل می‌کنند و خود را درگیر برخی موضوعات مهم استان نمی‌کنند‌.