بزرگترین سرمایه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نیروی انسانی فرهیخته است
بزرگترین سرمایه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نیروی انسانی فرهیخته است

رشت - ایده آل خبر - معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بزرگترین سرمایه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نیروی انسانی فرهیخته آن است.

 

به گزارش ایده آل خبر – فرزاد جهان‌بین  در جلسه شورای معاونان فرهنگی و دانشجویی استان گیلان در رشت اظهار داشت: معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به حساسیت کار خود فعالیت‌های گسترده‌ای را انجام می‌دهد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه “باید با تمام سختی‌ها پای کار بایستیم و مسئولیت‌پذیر باشیم” بیان کرد: مهم‌ترین رکن فرهنگی در دانشگاه‌ها معاونان فرهنگی هستند و باید کار فرهنگی اثرگذار انجام دهند.

جهان‌بین اصلاح برخی آیین‌نامه‌ها در ۳ ماه اخیر جهت پشتیبانی از معاونان فرهنگی دانشگاه‌ها را مورد اشاره قرار داد و گفت: کار اساسی در دانشگاه از طریق استاد انجام می‌شود و آنها روی دانشجو تاثیر گذارند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه “کانون‌های فرهنگی دانشگاهی در رشت بسیار فعال هستند” اظهار داشت: کانون‌های فرهنگی باید زمینه ورود و فعالیت افراد با سلایق متفاوت را فراهم کنند.

جهان‌بین با اشاره به راه‌اندازی دبیرخانه حمایت و پشتیبانی محتوایی استاد در قم؛ خاطرنشان کرد: استاد نیاز به دانش‌افزایی دارد و باید تغذیه فرهنگی شود و این دبیرخانه نیز با این رویکرد راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام/