بستری شدن بیش از ۵۰ بیمار کرونایی در بیمارستانهای رشت
بستری شدن بیش از ۵۰ بیمار کرونایی در بیمارستانهای رشت

رشت - ایده آل خبر،- جلال برشان در جمع بازرسین طرح ضربتی تشدید نظارت بیان داشت: امروز هیچ یک از مدیران موافق تعطیلی اصناف نیستند.

به گزارش ایده ال خبر – دبیر ستاد کرونا و رئیس مرکز بهداشت شهرستان رشت یادآور شد: با وجود شرایط سخت شیوع کرونا و نبود حساب و کتاب هنوز کادر درمان نتوانستند بیماری کرونا را به خوبی بشناسند.

وی افزود: با وجود بالا بودن امار و تعداد بستری ها با توجه به این که تعداد ناقلبن بی علاپت بسیار زباد است ، تاکنون ۴۰ جلسه ستاد کرونا برگزار شد و اما هنوز این زنجبره قطع نشده لذا امید است با کمک اکیپ های متعدد همچون نیروی انتطامی، اصناف فرمانداری بتوانیم ابن بیماری را کنترل کنیم

دکتر برشان با تاسی از بیانات مقام معظم رهبری ) مدظله العالی) مردم را خالقین سلامت دانست و گفت: هرچند تیم بهداشت و درمان با تمام توان برای مقابله با کرونا تلاش میکند اما این عزیزان فقط قادر به کنترل ۳۰ الی ۳۵ درصد از بیماری هستند، اما مردم با تغییر رفتار می توانند در درمان این بیماری حامی کادر درمان باشند.

وی در ادامه از بستری شدن ۵۰ بیمار در مرکز ای سی بو بیمارستان های سطح شهر رشت ابراز امیدواری کرد: با رعایت همه آحاد جامعه می توان در اتمام و قطع زنجیره شیوع کووید ۱۹ گام های بلندی برداشت.