به پاس حفظ آمادگی در رفع حوادث از همکاران تصفیه خانه بزرگ آب گیلان تجلیل شد
به پاس حفظ آمادگی در رفع حوادث از همکاران تصفیه خانه بزرگ آب گیلان تجلیل شد

  به گزارش ایده آل خبر به نقل از  دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مدیرعامل این شرکت با حضور در تصفیه خانه بزرگ آب گیلان، از همکاران این حوزه به پاس حفظ آمادگی در رفع حوادث در مواقع بحران تقدیر و تشکر نمود. سیدمحسن حسینی رئیس هیأت مدیره […]

 

به گزارش ایده آل خبر به نقل از  دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مدیرعامل این شرکت با حضور در تصفیه خانه بزرگ آب گیلان، از همکاران این حوزه به پاس حفظ آمادگی در رفع حوادث در مواقع بحران تقدیر و تشکر نمود.

سیدمحسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان با اشاره به هماهنگی و روحیه خوب و دقت بالای همکاران تصفیه خانه بزرگ آب گیلان در زمان وقوع و رفع حوادث تصریح کرد: همکاران با تمام تلاش و حساسیت و پذیرفتن ریسک ها در زمان بروز حادثه، بحران را مدیریت می نمایند که این موجب دلگرمی و قابل تقدیر است.

وی با تأکید بر اینکه در زمان بروز حادثه تسلط به کار بسیار حائز اهمیت است اظهار داشت: نحوه رویارویی با حوادث و تمرکز و حساسیت نسبت به چگونگی رفع آن ضروری است که البته در شرایط مختلف همکاران عزیزمان در تصفیه خانه بزرگ آب گیلان نشان داده اند از آمادگی و حضور لازم برخوردار هستند.