ترمیم شبکه های آسیب دیده در اولویت کار توزیع برق گیلان قرار دارد
ترمیم شبکه های آسیب دیده در اولویت کار توزیع برق گیلان قرار دارد

رشت - ایده آل خبر - طی نشستی با حضور دکتر محمد اسماعیل هنرمند و دکتر خلیل بهروزی فر نماینده مردم فومن و شفت در خانه ملت ، به بررسی مسائل مربوط به این شهرستانها پرداخته شد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان-  طی نشستی با حضور دکتر محمد اسماعیل هنرمند و دکتر خلیل بهروزی فر نماینده مردم فومن و شفت در خانه ملت ، به بررسی مسائل مربوط به این شهرستانها پرداخته شد.

در این نشست ابتدا مدیر عامل شرکت توزیع برق گیلان به بیان خلاصه عملکرد این شرکت در شش ماهه نخست سال پرداخت و افزود: ترمیم شبکه های آسیب دیده بر اثر بحران های طبیعی از جمله بارش برف ۹۸ در اولویت کار ما در توزیع برق گیلان قرار دارد.

محمد اسماعیل هنرمند تصریح کرد : اجرای طرح های جاری نیازمند جذب اعتبار و منابع لازم است که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان و استان با توانمندی بالای خود می توانند در این زمینه با شرکت توزیع برق استان همکاری کنند.

وی در ادامه  به طرح جهادی افزایش تاب آوری شبکه های فشار متوسط و طرح جایگزینی شبکه های فشار ضعیف با کابل خودنگهدار اشاره داشت و خاطرنشان کرد: هدف نهایی مجموعه پرتلاش توزیع برق گیلان تامین برق مطمئن و پایدار برای تمام مشترکین محترم می باشد .

در ادامه دکتر بهروزی فر ضمن مطرح کردن برخی مطالبات مردمی و پیگیری موضوعات مربوط به حوزه برق، از تلاش های کارکنان توزیع برق گیلان در خدمت رسانی به مردم قدردانی کرد .