تسهیل در روند سرمایه گذاری الویت اول فرمانداری است
تسهیل در روند سرمایه گذاری الویت اول فرمانداری است

رشت _ ایده ال خبر  _ فرماندار رشت با تاکید بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران و تسهیل روند سرمایه گذاری، اظهارداشت: از ورود سرمایه گذاران در عرصه های گردشگری، زیرساختی، صنعتی و فرهنگی شهرستان، استقبال می کنیم.

به گزارش ایده آل خبر  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی در نشست با جمعی از سرمایه گذاران با بیان اینکه آثار مثبت اشتغال و توسعه کلان شهرستان به کل استان و حتی کشور برمی گردد، افزود: ظرفیت های مختلفی در بخش های گردشگری، زیرساختی و حتی مباحث فرهنگی شهرستان وجود دارد که آمادگی داریم از ظرفیت سرمایه گذاران در این زمینه ها استفاده نماییم.
وی با تاکید بر اینکه با همه توان خود از حضور سرمایه گذاران استقبال می کنیم، تصریح کرد: اولویت اول فرمانداری، تسهیل روند سرمایه گذاری در شهرستان و رفع موانع پیش روی آنان است و در همین راستا کارگروه های تخصصی متناسب با هر طرح سرمایه گذاری برگزار می شود تا به صورت ویژه مشکلات طرح مربوطه پیگیری و رفع شود.
فرماندار رشت با اشاره به ظرفیت های تاریخی و فرهنگی شهر رشت، خاطرنشان کرد: بالغ بر ۱۲ ساختمان تاریخی و قدیمی مربوط به دوران قاجاریه و پهلوی اول در شهر رشت وجود دارد که آمادگی داریم مرمت و بازسازی این ابنیه تاریخی را به صورت قرارد اد مشارکتی با بخش خصوصی انجام دهیم.
مهندس فتح اللهی با اشاره به مشکلات واحدهای صنعتی راکد شهرستان مانند  صنایع پوشش و پوپلین، افزود: باید از ظرفیت سرمایه گذاران موفق در راستای رونق مجدد این واحدهای صنعتی بهره گرفته شود.