توسعه کمی و کیفی مراکز درمانی تامین اجتماعی اولویت مهم مدیربت درمان استان
توسعه کمی و کیفی مراکز درمانی تامین اجتماعی اولویت مهم مدیربت درمان استان

رشت - ایده آل خبر - توسعه کمی و کیفی مراکز درمانی برای بهره مندی کلیه بیمه شدگان از خدمات درمانی تامین اجتماعی اولویت مهم مدیریت درمان استان گیلان خواهد بود.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی مدیربت درمان تامین اجتماعی گیلان- دکتر رضا قنبر پور در دیدار با دبیر و اعضای خانه کارگر و اعضای کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان رشت با بیان اینکه استان گیلان در زمینه توسعه مراکز درمانی نسبت به جمعیت بیمه شده و همچنین استانهای مشابه در شرایط خوبی نیست اظهار داشت: اولویت مهم مدیریت درمان استان گیلان توسعه کمی و کیفی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان به منظور بهره مندی عادلانه بیمه شدگان مناطق دوردست استان از خدمات درمانی تخصصی رایگان تامین اجتماعی است.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان توسعه خدمات درمانی درتنها بیمارستان ملکی استان را خاطر نشان شد و اظهار داشت: به زودی ساخت مرکز آنژیوگرافی و جراحی قلب در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص)آغاز خواهد شد. همچنین با توجه به اینکه بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) در ابتدای مسیر ورودی شهررشت قرار دارد به بزودی با ارزیابی هایی که انجام گرفته است بخش تروما و تصادفات در این بیمارستان راه اندازی خواهد شد.

وی در ادامه اظهارداشت به زودی تجهیز مرکز درمانی تامین اجتماعی آستانه اشرفیه و تجهیز ساختمان جدید پلی کلینک تخصصی انزلی برای ارائه خدمات درمانی به جامعه کارگری و بیمه شدگان انجام خواهد گرفت.

شایان ذکر است در این دیدار ایزدی دبیر خانه کارگر استان گیلان به اتفاق اعضای خانه کارگر استان و اعضای کانون بازنشستگان شهرستان رشت ضمن قدردانی از تلاش های کادر درمانی تامین اجتماعی استان گیلان، اظهار داشت:: با توجه به اینکه بیش از نیمی از جمعیت استان تحت پوشش تامین اجتماعی است، وجود یک بیمارستان تامین اجتماعی کفاف نیازهای بیمه شدگان و بازنشستگان استان را ندارد. ایشان از دکتر قنبرپور خواستند تا در آغاز مسیر خدمت رسانی به بیمه شدگان در مقام مدیر درمان استان پی گیر این مطالبه جامعه کارگری باشند.