جذب بیش از ۱۶ هزار مشترک گاز در گیلان
جذب بیش از ۱۶ هزار مشترک گاز در گیلان

شرکت گاز استان گیلان در نیمه اول سال جاری توانسته است بالغ بر 16 هزار و دویست مشترک در حوزه های مختلف مصرف جذب نماید.

ایده آل خبر _روابط عمومی  گاز گیلان – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از جذب بالغ بر ۱۶ هزار و دویست مشترک در حوزه های مختلف مصرف خبر داد و گفت: بیش از ۸۵ درصد از مشترکین جذب شده در نیمه اول امسال در بخش خانگی بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: با وجود گازرسانی گسترده به روستاها، شرکت گاز عملیات گازرسانی به حفرات خالی شهرها را بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ادامه می دهد و در همین راستا در بهار و تابستان امسال علاوه بر گازرسانی به ۶ هزار و ۵۰ مشترک روستایی، به بیش از ۶ هزار و ۵۵۰  مشترک شهری نیز گازرسانی نموده است.

مهندس اکبر همچنین از جذب ۱۱۳ مشترک صنعتی و ۲ هزار ۳۰۰ مشترک تجاری در نیمه اول امسال خبر داد و گفت: بحمدالله با تلاش پرسنل خستگی ناپذیر شرکت گاز، این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۲ درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان گیلان هم اکنون بیش از یک میلیون و ۷۶ هزار مشترک گاز دارد، اظهار داشت: بیش از ۹۲ درصد از مجموع مشترکین گاز در استان، معادل ۹۹۴ هزار مشترک را مشترکین خانگی تشکیل می دهند و بخش تجاری با  ۷۷هزار مشترک، بخش صنعتی با ۵ هزار و ۷۰۰ مشترک، بخش حمل و نقل با  ۹۸ مشترک (جایگاه CNG) و بخش نیروگاهی با ۳ مشترک در رده های بعدی قرار دارند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان با اشاره به حذف صورتحساب کاغذی گاز از ابتدای آذر ماه امسال، گفت: شرکت گاز راه های متنوعی از قبیل ارسال پیامک، سایت، نرم افزار موبایلی و …. را برای دریافت اطلاعات مشترکین راه اندازی نموده و مشترکین گرامی می توانند برای آگاهی بیشتر به سایت شرکت گاز استان گیلان به آدرس www.nigc-gl.ir مراجعه نمایند.