جشن دانش آموختگان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد
جشن دانش آموختگان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد

ایده آل خبر _جشن دانش آموختگی ۶۰ دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا): دکترحسین همتی-معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن تبریک روز معلم به تمامی معلمان و اساتید با بیان این که دانش آموختگان پزشکی، امروز گام در مسیر جدیدی از […]

ایده آل خبر _جشن دانش آموختگی ۶۰ دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا): دکترحسین همتی-معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن تبریک روز معلم به تمامی معلمان و اساتید با بیان این که دانش آموختگان پزشکی، امروز گام در مسیر جدیدی از زندگی می گذارند، گفت: علم به روز تغییر می کند و شما فارغ التحصیلان هرگز فکر نکنید که فارغ از تحصیل شده اید و پایان این مرحله پایان علم آموزی شما نیست.

وی افزود: در طول این دوران والدین شما و اساتید، برای دستیابی شما دانشجویان به این موفقیت، زحمات زیادی کشیده اند و لازم است قدردان زحمات این عزیزان باشید.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، خاطرنشان کرد: امروز به جرات می توان گفت، در استان از نظر پزشک و اساتید دستمان جلوی هیچ کسی دراز نیست و در زمینه ارایه خدمات پزشکی و پیراپزشکی حرف های زیادی برای گفتن داریم.

دکتر همتی – با اشاره به این که شما جوانان همانند مزارعی سرسبز هستید که توان مواجه شدن با باد و طوفان را دارید، گفت: قطعا راهی پر فراز و نشیب در پیشروی شما جوانان قرار دارد ولی باور کنید که هیچ جایی بهتر از کشور خودتان برای زندگی نخواهید داشت و هرآن چه که در توان دارید برای آبادانی این کشور و سرزمین مادریتان بکار گیرید.

دکترعباس درجانی- رییس دانشکده پزشکی، نیز در این مراسم ضمن تبریک به فارغ التحصیلان پزشکی، از آن ها به عنوان امید های آینده ساز کشور یاد کرد و گفت: امروز تنها شما دانشجویان فارغ التحصیل نشده اید، بلکه باید این موفقیت را به والدین شما و اساتیدی که در کنار شما با صبر و حوصله تلاش کرده اند نیز تبریک گفت.

وی افزود: این مراسم قطعا برای بسیاری از شما تنها پایان یک دوره از تحصیل است و شروعی دوباره برای ادامه تحصیل و کسب تخصص در رشته های پزشکی خواهد بود و برای همه شما دانشجویان آرزوی موفقیت دارم .

دکتر محمد رستم پور- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، نیز در این مراسم ضمن تبریک به دانش آموختگان رشته پزشکی ورودی سال ۹۰ و خانواده هایشان، گفت: امروز فارغ التحصیلی را نه تنها به شما دانشجویان بلکه به خانواده های شما نیز که از بدو ورود به دانشگاه همراه شما بودند، باید تبریک بگوییم، این عزیزان از ابتدای راه با وجود همه سختی ها همراه شما بوده اند و تا آخر مسیر هم با شما خواهند بود حقیقتا این عزیزان همراهان استواری هستند.

وی ادامه داد: امروز که روز معلم نیز است بر خود لازم میدانم از اساتیدی که تلاش کردند تا افراد متعالی تحویل جامعه دهند قدردانی کنم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تاکید کرد: به زودی شما دانش آموختگان وارد جامعه می شوید و مسوولیت های جدیدی را برعهده می گیرید و در سلامت جامعه نقش آفرین خواهید بود. تنها خواسته من از شما این است که فراموش نکنید که ما میراث دار نیاکان ما هستیم و برای نسل آینده باید پاسخگو باشیم و برای آنان باید میراث ارزشمندی به یادگار بگذاریم و به یاد داشته باشید که سرزمینی که دشمنان زیادی دارد امروز چشم امید به شما بسته است و به عنوان فرزندان این سرزمین به رسالتی که بر دوش شما نهاده می شود به درستی عمل کنید.

در ادامه، نماینده دانشجویان پزشکی ورودی سال ۹۰ به بیان خاطرات و دغدغه های دانشجویان رشته پزشکی پرداخت.

تجلیل از اساتید و قرائت سوگند نامه و پخش موسیقی سنتی پایان بخش این مراسم بود.